Keratynowe prostowanie przy użyciu kosmetyków fryzjerskich

Proste włosy zawsze były modne. Od czasów istnienia zespołów takich jak Spice Girls, wiele kobiet marzy o włosach niezakręconych, mocno wyprostowanych, lśniących w wymarzonym przez nas kolorze. Zauważmy, że z każdym rokiem przybywa zabiegów fryzjerskich, które mają na celu utrwalenie ulubionej fryzury Klienta. Tutaj porozmawiamy jednak o prostowaniu. Czy łatwo jest to zrobić? Niestety włosy skłonne do skrętów i loków bardzo ciężko jest wyprostować tak, aby cały dzień były proste. Jest na to sposób! Kosmetyki fryzjerskie do keratynowego prostowania włosów, które znajdziemy w sklepie fryzjerskim, w dziale prostowania to idealne rozwiązanie. Okazuje się, że trwałe prostowanie jest jak najbardziej możliwe  w przypadku wszystkich włosów, niezależnie od koloru oraz kształtu. Kreatyna to substancja, z której zbudowane są włosy, znajduje się również w skórze na całym ciele. Dlatego też jest to rozwiązanie jak najbardziej naturalne i polecane przez bardzo wielu speców.

keratynowe-prostowanie

Keratynowe prostowanie włosów jest bardzo ciekawym i trwałym zabiegiem. Kreatyna nakładana na włosy w żaden sposób im nie szkodzi. Włos nie jest zatem zniszczony, a sam zabieg starcza na bardzo długo. Kosmetyki do włosów prostowanych kreatyną pozwalają na dłużej utrzymać efekt zabiegu. Dodatkowo go wzmacniają, tak samo jak wzmacniają włosy. Podobnie bywa z innymi zabiegami do których używa się dedykowanych serii produktów. Kosmetyki te szczególnie polecane są osobom ze słabymi włosami oraz z włosami kręconymi. Wyprostowanie włosów nie jest skomplikowane dla fachowca, ale na pewno warto poradzić stosowanie odpowiednich szamponów, odżywek, a nawet lakierów! Sam właściciel włosa może popełnić bardzo wiele błędów w codziennej ich pielęgnacji. Co wtedy? Kończy się kolejnymi zabiegami lub kompletnym zniszczeniem włosów. Każdy fryzjer dokładnie mówi jak musi wyglądać mycie i odżywianie po zabiegach, a to czy się dostosujemy, to nasza sprawa. Na pewno warto o nie odpowiednio dbać, aby dobrze i zdrowo wyglądać. Zacznijmy o nie dbać.

Keratynowe prostowanie przy użyciu kosmetyków fryzjerskich wymaga przede wszystkim wiedzy. Nie wszystkie kosmetyki nadają się do tego rodzaju zabiegów, a eksperymentowanie z kreatyną nie zawsze wychodzi dobrze. Zatem odpowiednie kosmetyki i wiedza. Dobry fryzjer na pewno wyprostuje włosy tak, aby było to trwałe, efektowne i jednocześnie zdrowe. Prostowanie włosów standardową prostownicą jest zdecydowanie bardziej szkodliwe dla włosów jeśli robimy to codziennie, niż prostowanie keratynowe wykonywane raz na kilka miesięcy. Jak widać, czasami lepsza inwestycja i wygląd na dłużej, niż tanie urządzenie i codzienne palenie włosów. Jeśli marzymy o prostych włosach, zainwestujmy w prostowanie zdrowsze i wygodniejsze. Takie zabiegi powinny znajdować się w każdym dobrym salonie fryzjerskim. Proste włosy to marzenie wielu kobiet. Dzisiaj możemy sobie pozwolić na zmianę ich kształtu. Wystarczy tylko doświadczony fryzjer i odpowiednie kosmetyki do prostowania keratynowego. A może sami zaczniemy prostować swoje włosy? Wszystko zależy od nas.

 

www.fryzomania.pl

 

Share