Kluczowe wartości marek w 2021 roku

Spójna wizja i misja. Klarowność i zrozumiałość, a przede wszystkim – wyznacznik kierunku działań każdej marki. Wartości, bo o nich mowa, to bardzo ważny aspekt w budowaniu silnego brandu. Nie bez przyczyny stały się one motywem przewodnim nowego, trzeciego już, a pierwszego w 2021 roku, numeru Clue – online’owego magazynu Grupy Domodi.

To właśnie impakt użytkowników sprawił, że wartości pną się w górę piramidy elementów istotnych dla konsumenta. A ten, dość intensywny, proces ma miejsce w praktycznie każdej branży, licząc od początku marcowego  lockdownu. Rok 2021 to również ważny czas dla flagowego serwisu Grupy – Domodi.pl, który w tym roku świętuje jubileusz 10-cio lecia. Przez ten czas marka zbudowała silną, modową społeczność, była inspiracją dla wielu konsumentów i do dzisiaj codziennie im towarzyszy – sprawiając, że średnia liczba odwiedzających w miesiącu sięga blisko 5 mln. Dzieje się tak nie bez przyczyny – wizja marki była na bieżąco modyfikowana w zależności od sytuacji rynkowej, potrzeb użytkowników czy globalnych trendów w e-handlu.

Kluczowe wartości marek w 2021 roku

“Obserwując rynek mody w Polsce i na świecie dostrzegamy rosnącą świadomość konsumencką, która staje się motorem rewolucji, jaka dokonuje się na gruncie decyzji zakupowych. Jako klienci zaczynamy przyglądać się markom, oczekujemy transparentności i konkretnych postaw… czyli wartości, z którymi się utożsamiamy” – mówi Martyna Głowińska, redaktor naczelna Clue

Dzisiaj – młode pokolenia, które doszły i sukcesywnie dochodzą do zakupowego głosu wybierają marki z charakterem, przekazem dopasowanym do ich własnych wartości czy po prostu konsekwentnych w swych działaniach. A to wymaga elastyczności i czujności biznesowej. Jak zatem tworzyć taki love brand i docierać do nowych grup odbiorców? Na to, i wiele innych pytań, odpowiedzi zawarli zaproszeni goście i eksperci w Clue. Swoimi praktycznymi radami na temat tożsamości dzielą się m.in. Sylwia Włodarczyk z agencji SKIVAK, Bartek Sibiga z agencji influencerów DDOB czy Ewelina Salwuk-Marko redaktor naczelna portalu Feszyn.com oraz wiele innych osób, na co dzień tworzących  swoje marki.

Nowy numer Clue – magazynu Grupy Domodi jest dostępny do pobrania TUTAJ

Nowy numer Clue – magazynu Grupy Domodi jest dostępny na stronie korporacyjnej www.grupadomodi.pl.

Share

Podziel się swoją opinią

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Koniecznie przeczytaj!
Na ten jeden dzień czeka się całe życie. Miej pewność,…