Kobiecy wyjazd rozwojowy do Puzzlewood

Kobiecy wyjazd rozwojowy do Puzzlewood

Wizja kobiecego spotkania w baśniowej scenerii i towarzystwie kobiet, które zmieniły, swoje życie, a marzenia przykuły w sukces, urzeczywistniła się! Oryginalny warsztat dla 40 odważnych kobiet w baśniowej scenerii Puzzlewood w Wielkiej Brytanii. Już niedługo, 27 sierpnia 2022 roku, wyjątkowe spotkanie kobiet, w formie warsztatów do którego powinnaś dołączyć!

Dla kogo kobiecy wyjazd rozwojowy

Jeśli czujesz, że stoisz w miejscu i pragniesz ruszyć w końcu do przodu, potrzebujesz wsparcia, inspiracji i określenia konkretnej drogi, jaką powinnaś podążać. Chcesz stworzyć holistyczną relację z samą sobą, nauczyć się siebie słuchać, stawiać granice, być asertywną i móc realizować swoje cele biznesowe w zgodzie ze swoimi wartościami – to idealne spotkanie dla Ciebie. W gronie 40 kobiet, wśród wyjątkowych trenerek. 27 sierpnia, to ten dzień, gdzie możesz odnaleźć nowe kierunki w swoim życiu, lepiej rozpoznać źródło swojej Mocy i wydobyć siłę, by sięgać po to, czego pragniesz naprawdę!

Temat warsztatów: jak zbudować pewność siebie.

Plan

  • Start ok. 10.00
  • 2-3h power walk po lesie
  • ok. 13.00 warsztaty ma świeżym powietrzu
  • 5 różnych paneli 

Wyjazd jest całodniowy.

*Nie ma możliwości zwrotu pieniędzy za zakupiony bilet. Bilet można sprzedać innemu uczestnikowi w celu odzyskania gotówki. 

Trenerki

Trenerki, które poprowadzą kobiecy wyjazd rozwojowy, to prawdziwe miłośniczki życia, przybliżą jak wydobyć i aktywować w sobie te naturalne, drzemiące w każdej z nas moce.

Zadbałyśmy o to, by nie było to tradycyjne szkolenia z toną teorii, a oryginalne spotkanie na łonie natury, gdzie doświadczysz ważność i co oznacza odzyskanie siebie. Tej prawdziwej, jaka jesteś.

Czy odważysz się wyruszyć z nami w baśniową podróż ku poznaniu… SIEBIE?

Kto się pojawi?

Kornelia Sumińska i Agata Marciniak – organizatorki, założycielki grupy Womens Club.

Barbara Jarosz – mentor, mówca motywacyjny mindset coach.

Joanna Wernerowicz-Gaik – Dietetyk, trener personalny, ekspert branży online oraz dochodzie pasywnym.

Monika Jurgiel -Life&Business coach, specjalistka od pewności siebie.

Marzena Żulawnik – trener mentalny, autorka książki „Popraw koronę i idź po swoje”.

trenerki szkolenia

Odpocznij od rutyny, biegu i braku czasu. Zrób w końcu coś dla siebie i naładuj wewnętrzne baterie. Zregeneruj się i odnajdź nowe kierunki w swoim życiu!6 cudownych kobiet Ci w tym pomoże 

Szczegóły wydarzenia: https://www.facebook.com/events/717016322698144/

Bilety: https://www.tickettailor.com/events/womensclub/737001

Patronat medialny Feszyn.com

Share