Kobiety kontra rak- inspirujący wieczór w „Koronie”

To był wyjątkowy wieczór! 15 pań wzięło udział w kolejnym już spotkaniu zorganizowanym przez warszawską Klinikę Korona i magazyn Imperium Kobiet. Wszystko po to, by przeciwdziałać rakowi piersi!
Na uczestniczki spotkania czekało mnóstwo niespodzianek i atrakcji.
Pierwsza część wieczoru miała charakter pogawędki z doktorem Markiem Janiszem, właściciela Kliniki Korona, który od lat zajmuje się badaniem i leczeniem raka piersi. Podczas wykładu szukano odpowiedzi na podstawowe pytania dotyczące tej choroby.
Kobiety kontra rak- inspirujący wieczór w Koronie (5)
Spotkanie „Kobiety kontra rak” uświetniła również brafitterka Monika Wasilewska z firmy Satine, która przybliżyła uczestniczkom ideę brafitingu, doradzała paniom, jak dobrać odpowiedni biustonosz i podkreślała, jak ważna jest to kwestia dla zdrowych piersi.
Na uczestniczki wydarzenia czekała również degustacja luksusowego szamapana marki WILLAN CHAMPAGNES przywiezionego na tę okazję specjalnie z Francji oraz prezentacja przez Jadwigę Adamczyk marki kosmetycznej Forever Living Products – światowego lidera branży aloesowej, który obecny jest od 37 lat w 160 krajach świata.

Kobiety kontra rak to cykl kameralnych spotkań dla Czytelniczek Imperium Kobiet, które od października odbywają się w Klinice Korona. Kolejne już w styczniu.

fot. Jerzy Polański

Share

Podziel się swoją opinią

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Koniecznie przeczytaj!
Surferzy wiedzą, jak cieszyć się życiem. Teoretycznie wystarczy deska i…