Kobiety mówią rakowi: „Nie!”

Solidna dawka rzetelnej wiedzy na temat nowotworu piersi, wyśmienity poczęstunek i wspaniałe towarzystwo- tak w skrócie można opisać kolejne spotkanie z cyklu „Kobiety kontra rak”, które odbyło się 16. lutego, w siedzibie warszawskiej Kliniki Korona!

Kobiety kontra rak

Za nami kolejna edycja spotkania organizowanego przez magazyn Imperium Kobiet z cyklu „Kobiety kontra rak”. Akcja, która cieszy się ogromnym zainteresowaniem ze strony pań, ma na celu uświadomienie, jak niebezpieczną i często występującą chorobą jest nowotwór piersi oraz jak ważne są regularne badania profilaktyczne. Kobiety mówią rakow (2)

Spotkanie jak zwykle odbyło się w siedzibie Kliniki Korona, znanego warszawskiego ośrodka profilaktyki i leczenia chorób piersi. Właściciel Kliniki, doktor Marek Janisz, który jest wybitnym i doświadczonym specjalistą, w ciekawie poprowadzonej prelekcji wyjaśnił, jak wiele mitów narosło wokół raka piersi. Doktor uświadomił również zgromadzonym paniom, że regularne badania profilaktyczne, a zwłaszcza szybkie i bezbolesne USG, mogą uchronić nas przed nowotworem. Nie dziwi zatem fakt, że wszystkie uczestniczki spotkania podkreślały, że wieczór spędzony w Klinice Korona był dla każdej z pań niezwykle ważny. Kobiety mówią rakow (1)

„Doktor Marek Janisz jest osobą wyjątkową. To prawdziwy profesjonalista, który w sposób merytoryczny przekazał uczestniczkom niezbędne informacje związane z nowotworem raka piersi. Doktor położył nacisk na fakt, że co siódma kobieta z naszej populacji jest zagrożona tą straszną chorobą.”- mówi uczestniczka prelekcji, Elżbieta Włoszczowska- Smoleń.- „Na niepowtarzalny klimat uroczystości wpłynął też niebanalny poczęstunek przygotowany przez klinikę i firmę Spoko Box oraz degustacja wybornych szampanów od firmy Willan Champagnes.

Kobiety mówią rakow (4)

Nagrody dla gości

Spotkanie uwieńczyła loteria wizytówkowa ze wspaniałymi nagrodami: cztery panie wylosowały zaproszenia na USG piersi, reszta uczestniczek otrzymała komplety kosmetyków firmy Prestige oraz książki.” Kobiety mówią rakow (6)

„W ciągłym zabieganiu kobiety nie dbają o swoje zdrowie z należytą troską. Na spotkaniu panie mogły odświeżyć swoją wiedzę z profilaktyki, ale także zadać nurtujące je pytania. Uzupełniając wątek zdrowotny, panie wysłuchały prelekcji Anny Szczypek z firmy Spoko Box, która z sukcesem odżywia nie tylko dorosłych, ale także dzieci. Ponadto panie mogły skorzystać z bezpłatnych konsultacji Dr Marka Janisza, skosztować smacznego poczęstunku, m.in. od Spoko Box, a także nawiązać nowe kontakty.”- wspomina goszcząca na spotkaniu Magdalena Sarnecka.

Kobiety mówią rakow (5)

Jak widać, na uczestniczki spotkania „Kobiety konta rak” i tym razem czekało mnóstwo niespodzianek. Najważniejszą korzyścią, jakie panie wyniosły jest jednak świadomość, że nasze zdrowie jest bezcennym skarbem, o który musimy same się zatroszczyć!

Następna edycja spotkania „Kobiety kontra rak” już wkrótce!

 

Joanna Bielas

Share