Kochasz biżuterię? Nie ograniczaj się w ilości bransoletek.

Bransoletki pięknie wyglądają, kiedy jest ich dużo i kiedy pasują do siebie. Taki zestaw możesz stworzyć sama. Kolekcja Nomination Italy to nieskończona ilość elementów ozdobnych, dzięki którym możesz zmieniać swoją bransoletkę nawet codziennie. Każdy symbol da się odpiąć i przełożyć do innego zestawu. Dlatego jesteśmy zwolenniczkami noszenia ich w kompletach po kilka, a nawet więcej, na jednym nadgarstku. Co ty na to? Możesz mieszać żółte złoto z różowym. Możesz dodać do tego srebrne elementy albo czarne podstawy bransoletki. W każdej kompozycji Nomination Italy prezentują się ciekawie i oryginalnie. 

Polecamy do zestawu także gotowe bransoletki z kolekcji Trendsetter i Extension, które nie mają wymiennych elementów, ale pasują do kolekcji Composable. 

Bransoletki z kolekcji Composable wykonane są ze stali szlachetnej łączonej ze złotem 18K, z różowym złotem 9K oraz srebrem 925.

Biżuteria Nomination Italy dostępna jest w salonach jubilerskich w całej Polsce oraz na stronie labizu.pl Podstawa bransoletki od 59 zł, elementy ze złotem 18K/srebrem od 79 zł

Materiały prasowy

Share

Podziel się swoją opinią

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Koniecznie przeczytaj!
Projekty Ewy Stepaniuk, są wyraziste i niesztampowe - bardzo wyróżniają…