Kolczyki z angielskim zapięciem – do kogo pasuje ta srebrna biżuteria

Kolczyki z angielskim zapięciem

Każda kobieta z pewnością zdaje sobie sprawę, że prawdziwa dama rozpoznawana jest głównie po tym, jaką nosi biżuterię. Nie da się ukryć, że większość z pań ogromnie dużą uwagę przykłada właśnie do tego, by odpowiednio skomponować dodatki biżuteryjne, tak by tworzyły one spójną całość, a jednocześnie pasowały do stylizacji i danej okazji. Piękna biżuteria z pewnością przyciąga wzrok, a także podkreśla urok i wdzięk jej posiadaczki. Panie bardzo szybko upodobały sobie kolczyki, a w szczególności te modele, które dodatkowo wyposażone zostały w angielskie zapięcie. Niemniej jednak komu będą one najbardziej pasować?

Czym wyróżniają się kolczyki z zapięciem angielskim?

Srebrne kolczyki z zapięciem angielskim, które można znaleźć chociażby na stronie BiżuteriaSzyk.pl stały się ostatnimi czasy niezwykle popularna wśród szerokiego grona kobiet. Niemniej jednak wiele pań, mimo że niejednokrotnie słyszało już tę nazwę, w dalszym ciągu zastanawia się, czym tak naprawdę kolczyki te wyróżniają się na tle innych. Otóż w pierwszej kolejności trzeba podkreślić fakt, że zostały one wykonane z grubszego druciku. W efekcie zyskały sobie niezwykłą odporność na ewentualne wygięcia, a także na uszkodzenia mechaniczne. Warto również zwrócić uwagę na angielskie zapięcia, które działają na zasadzie małych zawiasów, co oznacza, że po przewleczeniu przez dziurkę, po prostu zatrzaskują się na uchu. Srebrne kolczyki z zapięciem angielskim bez wątpienia nawiązują do klasycznej, angielskiej elegancji, a co więcej nie są one długie, a mimo wszystko potrafią zrobić piorunujące wrażenie.

Dzięki nim kobiety mogą zachować perfekcyjny balans na granicy przepychy oraz wyrafinowaniem. Zwykle panie wskazują na to, że srebrne kolczyki właśnie z zapięciem typu angielskiego skutecznie podkreślają klasę oraz są niezwykle wygodne w noszeniu. Oznacza to, że kobiety nie muszą martwić się oto, że kolczyk przypadkowo się odepnie, a następnie o to, że go po prostu zgubimy. Warto wiedzieć, że w przypadku tego typu kolczyków szyk idzie w parze z ponadczasową trwałością. Ich masywna budowa w żadnym wypadku nie przytłacza ucha i w dalszym ciągu prezentują się one niezwykle lekko i z ogromnym wdziękiem. Warto podkreślić fakt, że angielskie zapięcie znacznie zmniejsza również ryzyko tego, że biżuteria się w pewien sposób odkształci lub zdeformuje. W związku z tym srebrne kolczyki z angielskim zapięciem są biżuterią niezwykle trwałą i z pewnością posłuży nam ona przez kilkanaście najbliższych lat.

Komu pasują srebrne kolczyki z angielskim zapięciem?

Srebrne kolczyki z angielskim zapięciem z pewnością pozytywnie zaskoczą każdą kobietę, która ceni sobie nietuzinkowy i niezwykle elegancki dodatek, który świetnie uzupełni jej stylizację. Tak więc można śmiało powiedzieć, że tego typu kolczyki sprawdzą się w przypadku kobiet, które cenią sobie nie tylko ponadczasową elegancję, ale także doceniają znaczenie wytwornych rozwiązań. Co więcej z pewnością przypadną one również do gustu tym paniom, które cenią sobie wygodę noszenia i głowę wolną od zmartwień tym, że zgubią one swoją ulubioną biżuterię. Kolczyki z zapięciem angielskim będą pasowały każdej kobiecie niezależnie od jej wieku, gdyż prezentują się zawsze na najwyższym poziomie i reprezentują sobą czystą klasę. Można śmiało powiedzieć, że zarówno posiadaczki długich jak i krótkich włosów, z powodzenie będą mogły uzupełniać nimi swoje stylizacje. Warto również wspomnieć o tym, że srebrne kolczyk z zapięciem angielskim będą również idealnym prezentem dla małych księżniczek. Wówczas rodzice nie będą musieli się martwić o to, że gdzieś podczas zabawy drogocenna biżuteria zostanie zgubiona lub zawieruszy się gdzieś podczas niespokojnego snu dziecka. 

Srebrne kolczyki z angielskim zapięciem są niezwykle gustownym i stylowym dodatkiem biżuteryjnym. Podkreślają one elegancję i wytworność posiadaczki, a co więcej zapewniają ogromną wygodę użytkowania. Są one odporne na zniekształcenia, a także mają solidne zapięcie, co czyni je również odpowiednimi dla dzieci.

Artykuł sponsorowany

Share