Kolekcja M. Koziej-Podsiadły

Nietypowe, ciekawe i zarazem bardzo kobiece. Seksowne, podkreślające sylwetkę oraz odważne. Tak w kilku słowach można zaprezentować kolekcję polskiej projektantki Magdaleny Koziej-Podsiadły. Tworzy bardzo oryginalne i niesztampowe kolekcje. Jej projekty stworzone są dla kobiety pewnej siebie, takiej która twardo stoi na ziemi i wie czego chce, zna swoją wartość i chce podkreślić swoje atuty. Zakładając, wybrany produkt z kolekcji na pewno zwrócimy na siebie uwagę i przyciągniemy wzrok mężczyzn oraz zazdrosnych kobiet. To idealna propozycja na  wernisaż, galę,  pokaz mody, spotkanie towarzyskie lub inne ważne, duże wydarzenie. Sukienki świetnie  sprawdziłby się na romantycznej randce we dwoje, szczególnie tej pierwszej – jeśli chcecie zawalić mężczyznę z nóg!

Magdalena koziej1

Magdalena Koziej-Podsiadły to projektantka młodego pokolenia, absolwentka Wydziału Tkaniny i Ubioru Akademii Sztuk Pięknych im. Strzemińskiego w Łodzi na specjalizacjach: Projektowanie ubioru oraz Projektowanie ubioru dzianego. Wzięła udział w wielu przeróżnych konkursach i imprezach. Warto wspomnieć o wygranej kampanii „Zaprojektuj skórzaną kurtkę dla Big Star”. W styczniu 2014 Magdalena zaprezentuje swoją kolekcję naGallery Berlin w ramach Berlin Fashion Week!

Magdalena koziej2
Najnowsza kolekcja Magdaleny inspirowana jest sztuką gotyku, wszczególności elementami architektury tego okresu, takimi jak sklepienia katedr, okna z witrażami oraz maswerkami. W kolekcji projektantka posłużyła się techniką cięcia laserowego, dzięki której przeniosła na sylwetki ażur, tworząc piękny ornament i fakturę. Wykorzystane materiały to m.in. atłas z bawełną, skóra, skaj i szyfon. Kolorystyka kolekcji jest mocna i wyrazista. Dominują czerń, złoto i kolor cielisty – transparentny, które przywodzą na myśl wnętrza katedr. Ubiory podkreślają kobiecą sylwetkę i oddają nastrój tajemniczości, dramatyzmu oraz bogactwa sztuki okresu gotyku.

Magdalena koziej3

„Moda jest dla mnie przede wszystkim sposobem wyrażenia ekspresji w sztuce. Jest to rodzaj rzeźby kompatybilny z ciałem ludzkim. Dlatego
najważniejsze jest poszukiwanie unikalnych rozwiązań formy, dynamiki oraz koloru.” – Mówi Magdalena Koziej
www.magdalenakoziej.com

Facebook

Magdalena koziej4 Magdalena koziej5 Magdalena koziej6 Magdalena koziej7 Magdalena koziej10 Magdalena koziej12Magdalena koziej8

Magdalena koziej9

Magdalena koziej11

Zdjęcia Sylwia Bomba

 

Share