Kolorowe spotkanie prasowe 8. edycji Fashion Designer Awards

11 stycznia w stylowym H15 Boutique Hotel przy ul. Poznańskiej 15 odbyło się oficjalne rozpoczęcie 8. edycji topowego konkursu Fashion Designer Awards. Przedstawiono jurorów, partnerów konkursu i media patronów. Dyskutowano o temacie przewodnim “Tribute to Colors “, o inspiracjach i możliwościach jego wykorzystania w kolekcjach młodych projektantów oraz perspektywach jakie daje konkurs na zaistnienie w modowym świecie.

Na spotkaniu przedstawiono grono jurorów 8. edycji Fashion Designer Awards, m.in.: duet Bizuu, Paulinę Sykut-Jeżynę, Tomasz Ossolińskiego, Joanna Horodyńską, Agnieszkę Maciejak. Wypowiedzieli się oni na różne tematy związane z konkursem np.: na temat nagród w obecnej edycji, perspektyw związanych z wygraną a przede wszystkim omówiono hasło przewodnie “Tribute to Colors”. Tym właśnie tematem młodzi projektanci będą inspirowali się tworząc swoje projekty. Jurorzy pełni entuzjazmu czekają na projekty wypełnione magentą, kwarcowym różem, czekoladowym brązem, limonką, tangerine tango, akwamaryną  i wieloma innymi spektakularnymi kolorami.

 

 Joanna Horodyńska zaznaczyła, iż : “nie ma koloru, który by komuś nie pasował”, Paulina Sykut – Jeżyna podkreśliła, że jej szafa jest bardzo kolorowa a Tomasz Ossoliński podsumował, że nawet mężczyźni są obecnie bardziej odważniejsi w kwestii wybierania kolorów w swoich stylizacji.

Na spotkaniu obecna była także jedna z najzdolniejszych  ilustratorek mody –  Anna Halarewicz, która stworzyła grafikę towarzyszącą tegorocznej edycji FDA.

 Nagrodami w edycji 2016 jest staż u zagranicznego projektanta, czek na 15.000 zł i stypendia od MSKPU, udział w kursie z marketingu w modzie z Alberto Campagnolo- specjalistą działu marketingu centrali Giorgio Armanii, wyjazd na Premier Vision do Paryża z Whirpool- Partnerem strategicznym FDA oraz staże :  w dziale stylizacji TVN, w atelier Bizuu.

FASHION DESIGNER AWARDS – ETAPY:

  1. do 15 lutego 2016 – OSTATNI DZIEŃ NA PRZESYŁANIE ZGŁOSZENIA
  2. LUTY/ MARZEC 2016 – I i II  OBRADY JURORÓW
  3. 2 KWIETNIA 2016 – PÓŁFINAŁ w GALERII MOKOTÓW
  4. MAJ 2016 – GALA FINAŁOWA

więcej na www.fashiondesignerawards.com.pl

Spotkanie prasowe poprowadzila Paulina Drażba oraz Joanna Sokołowska-Pronobis

 

partnerzy: Whirlpool, Avon, Galeria Mokotów, Wella Professionals, MSKPU, H15 Boutique Hotel, Kazar

 

Share

Podziel się swoją opinią

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Koniecznie przeczytaj!
Linia Mohito Simple Office powstała z inspiracji aktywną, pewną siebie…