Konferencja Glam part.1.

Wrocław powoli staje się kolejną stolicą mody w naszym kraju. Bez wątpienia znajdują się tu osoby, które dzięki swoim umiejętnościom i zdolnościom pragną stworzyć coś oryginalnego i nietuzinkowego. Wrocław jako miasto spotkań powiększa swoje grono o imprezy modowe, dlatego w tym roku pierwszym ważnym wydarzeniem fashion będzie Glam part.1. Więcej TUTAJ

DSC_8622

Uczestniczy konferencji

To pierwsza tego typu impreza, która łączy w sobie pokazy mody najlepszych marek i metamorfozy. Aby uchylić nieco rąbka tajemnicy 23 stycznia o godzinie 12.00 w Coffe Planet we Wrocławiu odbyła się konferencja prasowa poświęcona zbliżającemu się wydarzeniu. Na konferencji pojawili się oprócz organizatorów projektanci i przedstawiciele marek jakie zaprezentują się na pokazie, oraz osoby odpowiedzialne za metamorfozy.

DSC_8699Modelka Joanna Hajkiewicz oraz Magdalena Kobiałko z C`est Moi

To już potwierdzone informacje, w samym centrum Wrocławia w Coffe Planet 26 stycznia odbędzie się pokaz mody połączony z metamorfozami. Na wybiegu zaprezentują się znane i cenione marki. Le Blakk, Saska Fashion, Fu-Ku Concept Store, Katarzyna Rusak, Glitter.  Przedstawiciele, krótko opowiedzieli o planowanej prezentacji swoich kolekcji.

DSC_8591Współorganizatorzy: redaktor naczelna Feszyn.com Ewelina Salwuk-Marko oraz stylista Adrian Kozioł

Le Blakk tym razem pragnie zaprezentować klasyczną elegancję, nie tylko suknie wieczorowe, ale także propozycje na co dzień do pracy czy na spotkanie. Glitter to ekskluzywna, kolorowa i nowoczesna biżuteria, która zaprezentuje się z kobiecą kolekcją Saska Fashion. Fu-Ku Concept Store zaprezentuje damskie fraki w formie casualowej i eleganckiej. Zobaczymy fraki m.in z jeansu. Premierą będą fraki ślubne w kolorze białym i pudrowego różu. Dopełnieniem fraków, będzie biżuteria z zamka błyskawicznego, oryginalna i nietuzinkowa autorstwa Katarzyny Rusak. Ubrania i dodatki na wybiegu zaprezentują m.in. finalistka Miss Polonia 2011 i uczestniczka programu „Top Model –  Zostań modelką” Joanna Hajkiewicz oraz Miss Wrocławia Nastolatek 2013 i finalistka Miss Polski Paulina Wielińska.

DSC_8632(od lewej) Natalia Stawiarska-NA.LA Professional Make Up oraz organizatorzy Maciej Janeczko i Joanna Dziedzic

Organizatorzy zapewniają szereg atrakcji, dla przybyłych gości. Uczestniczy GLAM part.1. będą mogli skorzystać z bezpłatnych porad stylisty Adriana Kozioł, z porad stylistów fryzur z Oaza Piękna oraz z porad dotyczących wizażu od NA.LA Professional Make Up.

Natalia Stawiarska z NA.LA Professional Make Up przygotowała także niespodziankę dla uczestników eventu. Pierwsze 2 osoby otrzymają bezpłatny voucher na Warsztaty Makijażu. Kolejne 10 osób dostanie rabat w wysokości 20 %,  przewidziane są tez rabaty 10%.

Natomiast Oaza Pięka zdradzi kilka sekretów dotyczących pielęgnacji włosów oraz wykona fantastyczne fryzury! Szykują także konkurs!

Dodatkowo Adrian Kozioł spośród przybyłych gości wybierze kilka osób, kobiet i mężczyzn do metamorfoz. Oprócz stylizacji włosów i make up będzie miał do wykorzystania „Szafę stylisty” w której to znajdą się ciuchy znanych i cenionych marek. Efekt jego pracy będziemy mogli podziwiać na wybiegu. Metamorfozy zostaną także uwiecznione na zdjęciach prezentujące sylwetkę przed i po zmianie.

DSC_8663Glitter -Maria Jeziorska oraz Karolina Szczytyńska

Każdy ma inny styl, inny gust. Dobieraliśmy marki tak, aby każdy mógł znaleźć coś dla siebie. Przedział cenowy jest bardzo różny- dlatego jest na każdą kieszeń. Wybraliśmy też marki i produkty, które cieszą się zainteresowaniem i są  na swój sposób ekskluzywne – powiedział na konferencji główny organizator Maciej Janeczko.

Podczas GLAM.part.1. odbędą się również konkursy dla gości. Pula nagród wynosi aż 10 tys. zł.

DSC_8608

Współorganizatorzy: redaktor naczelna Feszyn.com Ewelina Salwuk-Marko oraz stylista Adrian Kozioł .

Modelka Joanna Hajkiewicz DSC_8645

Stylista Adrian Kozioł, modelka Joanna Hajkiewicz , Magdalena Kobiałko z C`est Moi, Sylwia Świątek z Oaza Piękna DSC_8654

Projektantka Katarzyna Rusak, Natalia Stawiarska-NA.LA Professional Make Up oraz organizatorzy Maciej Janeczko i Joanna Dziedzic

DSC_8710

Rezprezentant Le Blakk oraz organizator Maciej Janeczko

Ewelina Salwuk-Marko

Share