Koniec z bolesnymi miesiączkami. Suplementy diety dla kobiet Osana debiutują na polskim rynku

Z powodu dolegliwości związanych z menstruacją przeciętna kobieta traci średnio 36 dni w roku. Te pesymistyczne statystyki wkrótce mogą się zmienić, za sprawą innowacyjnych suplementów diety, które właśnie wkraczają na polski rynek. Produkty Osana zostały stworzone po to, by wesprzeć kobiety w walce z bolesnymi miesiączkami i pomóc im odzyskać kontrolę nad własnym organizmem. 

Według badań między 84-96% kobiet doświadczyło bolesnych miesiączek, w tym 40-60% doświadcza ich regularnie, co miesiąc. Dolegliwości bólowe potrafią być tak silne, że przeszkadzają w wykonywaniu codziennych, nawet prozaicznych czynności, a środki przeciwbólowe przestają być skuteczne. 

Większość kobiet zmagająca się z nadmiernymi bólami menstruacyjnymi pogodziła się już z comiesięcznym cierpieniem i podporządkowywaniem swojego życie pod „te dni”. Naprzeciw im wychodzi teraz Osana – polska marka nowoczesnych i kompleksowych suplementów diety, które debiutują właśnie na naszym rodzimym rynku. 

Rekomendowane przez dietetyków klinicznych produkty Osana zostały zaprojektowane specjalnie po to, by łagodzić dolegliwości związane z menstruacją i pozytywnie wpłynąć na równowagę hormonalną. To, co wyróżnia Osanę na rynku, to aż 10 składników aktywnych, które wspomagają kobiecy organizm w walce z bolesnymi miesiączkami, działając przeciwzapalnie i jednocześnie zastępując większość wymaganej dziennej suplementacji, co przyczynia się do ogólnej poprawy zdrowia. 

Produkty Osana oferują najbardziej zaawansowane na rynku rozwiązanie na dolegliwości związane z bolesnymi miesiączkami. Suplementy te zawierają składniki, które działają przeciwzapalnie i wspierają metabolizm hormonów kobiecych. Przede wszystkim pomagają przywrócić organizmowi równowagę hormonalną, niezbędną do złagodzenia bólu – komentuje dietetyk kliniczny Katarzyna Bednarska, główna dietetyk Osany.

Każdy zestaw Osany obejmuje trzy słoiki z kapsułkami.

W pierwszym pojemniku znajduje się Osana Nourish, czyli kapsułki z wysokimi dawkami zdrowych kwasów EPA i DHA. Drugi rodzaj suplementu, Osana Relief, posiada substancje działające rozluźniająco i przeciwzapalnie. Dopełnienie całości stanowi Osana Support, która w swojej recepturze ma m.in. magnez, będący kluczowym elementem w walce z bolesnymi miesiączkami. 

Skuteczność działania składników zawartych w Osanie potwierdzono w badaniach uznanych uczelni na całym świecie. Wszystkie substancje czynne zostały dobrane w odpowiednich, bogatych dawkach, niedostępnych w innych suplementach. Takie połączenie wpływa nie tylko na skuteczność kuracji, ale  wiąże się też ze znacznie mniejszymi kosztami, niż kupowanie wszystkich zawartych w niej składników osobno. Co za tym idzie, zestaw suplementów Osana jest wygodny w użytkowaniu i zajmuje mniej przestrzeni, niż pojedyncze opakowania z poszczególnymi witaminami czy minerałami.

Suplementowanie Osany to nie tylko łagodzenie bólu – korzyści jest znacznie więcej. Przywrócenie balansu hormonalnego w organizmie skutkuje m.in. zmniejszeniem objawów PMS, takich jak np. wahania nastroju. Kobiety stosujące Osanę mogą zauważyć także gładszą skórę i zaniki trądziku, lepszą regeneracją systemu nerwowego, podniesienie odporności organizmu i zwiększenie energii w ciągu dnia. 

Osana – polskamarka suplementów diety dla kobiet, zawierających składniki łagodzące dolegliwości związane z menstruacją i wpływające na równowagę hormonalną w organizmie.

Materiał partnera

Share

Podziel się swoją opinią

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Koniecznie przeczytaj!
W dzisiejszych czasach, kiedy nasze społeczeństwo jest coraz bardziej świadome…