Koronny argument w walce z rakiem!

Jak obronić się przed rakiem piersi? Przekonamy się o tym na spotkaniu organizowanym przez Klinikę Korona i magazyn Imperium Kobiet.

Rak piersi zbiera coraz większe żniwo wśród kobiet. Niestety, ale winę za ten stan ponosimy my same. Jak to możliwe? Okazuje się, że na co dzień skupiamy się na wielu sprawach: rodzinie, pracy. Troszczymy się o naszych bliskich, staramy się być perfekcyjnymi matkami, partnerkami, pracownicami, spychając temat naszego zdrowia na dalszy plan. W natłoku codziennych obowiązków zapominamy o najważniejszym- o sobie. Efekt? Duże grono kobiet nie chodzi regularnie na badania piersi. Część z nas mówi, że nie ma czasu, część po prostu zapomina zadbać o siebie. Wiele osób uważa również, że zgodnie z zasadą „nie wywołuj wilka z lasu”, lepiej nie myśleć o chorobie, skoro nie widać żadnych jej objawów…

To błąd! Z rakiem piersi można walczyć tylko poprzez wykonywanie regularnych badań takich jak np. USG. Warto jednak jak najwięcej wiedzieć o tej podstępnej chorobie. Dlatego warszawska Klinika Korona, wyspecjalizowana w diagnostyce i leczeniu chorób piersi już po raz drugi zaprasza na spotkanie „Kobiety kontra rak”. Spotkanie, na które zapraszamy 15 pań, odbędzie się 24. listopada 2015 o godz. 19 w siedzibie Kliniki (ul. Grójecka 194, Budynek TRITON Park, lokal 111, VII piętro, wejście główne- A3).

Koronny argument w walce z rakiem! (2)

Pierwsza część warsztatów obejmować będzie wykład doktora Marka Janisza, właściciela Kliniki Korona, który od lat zajmuje się badaniem i leczeniem raka piersi. Podczas wykładu poszukamy odpowiedzi na podstawowe pytania dotyczące tej choroby.

Spotkanie „Kobiety kontra rak” uświetni również brafitterka Monika Wasilewska z firmy Satine, która  przybliży uczestniczkom ideę brafitingu, będzie doradzać paniom, jak dobrać odpowiedni biustonosz i podkreślać, jak ważna jest to kwestia dla zdrowych piersi.

Na uczestniczki wydarzenia czekają również wspaniałe niespodzianki- degustacja luksusowego szamapana marki WILLAN CHAMPAGNES przywiezionego na tę okazję specjalnie z Francji oraz kosmetyczne upominki! Produkty, które zostaną zaprezentowane podczas tego spotkania przez Jadwigę Adamczyk to niezwykłe kosmetyki marki Forever Living Products – światowego lidera branży aloesowej, który obecny jest od 37 lat w 160 krajach świata. Ekskluzywne kosmetyki tej marki wyprodukowane zostały na bazie czystego miąższu aloesowego- rośliny znanej ze swych dobroczynnych, pielęgnacyjnych i leczniczych właściwości.

Warto zatem zarezerwować ten wieczór dla siebie i zatroszczyć się o swoje zdrowie i piękno razem z Kliniką Korona!

Czeka na was tylko 15 miejsc- decyduje kolejność zgłoszeń!

Zapraszamy!

 

Materiały prasowe

Share

Podziel się swoją opinią

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Koniecznie przeczytaj!
Często podczas szkoleń czy sesji coachingowych uczestnicy pytają mnie, jak…