Koronny dowód miłości

Szukasz niebanalnego prezentu dla swojej ukochanej na walentynki? Podaruj jej bon upominkowy do Kliniki Korona!

Jesteście parą, która ma swoje rytuały. Lubicie iść pod prąd i dlatego nigdy nie celebrowaliście walentynek… W końcu każdy dzień jest dla was prawdziwym świętem miłości i oboje uważacie, że nie trzeba manifestować swych uczuć przez jeden tylko dzień w roku… Nawet jeśli tak jest i oboje nie lubicie walentynek, warto wykorzystać ten czas, by okazać swojej ukochanej miłość i troskę. Zamiast jednak kupować banalny bukiet kwiatów czy miły, ale zupełnie niepraktyczny gadżet z serduszkiem w roli głównej, zatroszcz się o to, co twoja kobieta ma najcenniejszego- o jej zdrowie!

Czy wiesz, że rak piersi to najczęstsza choroba nowotworowa, która dotyczy kobiet? Rak nie pyta o wiek, stan konta czy pozycję społeczną- ta choroba może dotknąć każdą kobietę. Nie każda z pań pamięta jednak o regularnych badaniach profilaktycznych. Część robi to ze strachu, czasem z niewiedzy. Są wreszcie dziewczyny, które z góry zakładają, że problem choroby ich nie dotyczy, bo przecież nikt w rodzinie nie chorował… Dlatego każda okazja jest dobra, by przypomnieć ukochanej o konieczności przebadania się- nawet walentynki! To prostsze, niż się wydaje. Wystarczy, że podarujesz kobiecie swego życia- żonie, mamie, czy dziewczynie- bon upominkowy upoważniający do wykonania profesjonalnego badania USG piersi w warszawskiej Klinice Korona. Dlaczego właśnie tam? Klinika Korona to ośrodek wyspecjalizowany w diagnostyce i leczeniu chorób piersi, któremu zaufało już wiele kobiet. Najnowocześniejszy sprzęt, profesjonalny personel i wysoka specjalizacja kliniki są gwarancją najwyższej jakości usług medycznych. Dodajmy jeszcze, że USG przeprowadzone w Klinice Korona to zabieg szybki, bezpieczny i całkowicie bezbolesny, a pacjentka poznaje wyniki na bieżąco. Bon upominkowy na badanie USG można wykorzystać w dogodnej chwili- wystarczy tylko nieco wcześniej umówić się na zabieg.

Jak widać, zaproszenie na badanie USG piersi to najlepszy prezent dla kobiety na walentynki Bez względu na to, czy celebrujecie to święto, czy nie!

 

Więcej na www.usg-piersi.com.

Joanna Bielas / I.D.MEDIA

Share

Podziel się swoją opinią

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Koniecznie przeczytaj!
Jeżeli jesteś uczennicą ostatniej klasy szkoły średniej jest z pewnością…