Kosmetyki Max Factor inspirowane filmem Gwiezdne Wojny

Kosmiczne połączanie kosmetyków Max Factor i filmu Gwiezdne Wojny to idealny sposób na zwrócenie uwagi damskiej publiczności. Popularna marka proponuje kilka różnych makijaży, które tak jak w filmie odzwierciedlają ciemną i jasną stronę mocy.

Globalna dyrektor kreatywna P&G, Pat McGrath, jedna z najbardziej znanych makijażystek na świecie zaprojektowała całą serię kosmetyków Max Factor. O samej kolekcji mówi: “Droid to look, który ma przywoływać na myśl zachwycającego robota, ze złotymi ustami i powiekami. Chciałam uchwycić równowagę pomiędzy czymś niezwykle futurystycznym i zniewalająco pięknym, Natomiast Stormtrooper to kobieta wojowniczka, która podkreśla swą siłę graficznym makijażem oka. To bardzo zdecydowany makijaż, zwieńczony ciemną czerwienią ust.

max factor gwiezdne wojny 9

Chciałabym żeby kobiety zainspirowały się tymi makijażami, użyły wyobraźni i pobawiły się z własnym wizerunkiem. Nie chodzi o dokładne odtwarzanie, ale o adaptację jednego elementu i stworzenia wokół niego własnej historii”. (…)“Jeżeli chodzi o samą współpracę, pomyślałam jedno: WSPANIALE. To wyjątkowa okazja w której legendarna opowieść, moda, makijaż i kultura pop spotykają się w jednym miejscy. Jako makijażystka uwielbiam takie wyzwania.”

To wyjątkowa współpraca pod wieloma względami, jesteśmy niezwykle podekscytowani. Obie marki, zarówno Max Factor jak i Covergirl posiadają olbrzymie dziedzictwo w dziedzinie kreacji wizerunku. Od lat zachęcamy kobiety do śmiałych eksperymentów wyzwalających drzemiący w nich potencjał. Siła obu marek w połączeniu estetyką Gwiezdnych Wojen, najbardziej oczekiwanego filmu tego roku, pozwoliła nam stworzyć kampanię, która z pewnością nie przejdzie bez echa.”, mówi Esi Eggleston-Bracey, Vice President, Global Cosmetics.

Materiały prasowe

 


Komentarze

komentarze