Koszule Męski – Klasyk W Każdej Szafie

Koszule męskie lavard

Koszule męskie, dziś są niezbędnym elementem garderoby każdego mężczyzny. Koszule marki Lavard wykonane z niezwykłą dbałością o szczegóły oraz wykonane z najwyższych gatunków materiałów zaspokoją nawet najbardziej wybredne gusta każdego mężczyzny, niezależnie od stylu życia jaki prowadzi.

Klasyka i elegancja

Marka Lavard z powodzeniem łączy klasykę i elegancję z nowoczesnym designem. W szerokiej ofercie znajdujemy różnorodne modele, możemy je podzielić na trzy grupy, casualowe, biznesowe i wieczorowe. Koszule casualowe z powodzeniem można łączyć z półformalnymi marynarkami i spodniami typu chinos, które również znajdziemy w bogatej ofercie marki Lavard. Miejskie stylizacje pozwalają również na noszenie koszul w kratkę, kwiatki i różne mikrowzory.

Oryginalne wzory

Dla odważnych marka Lavard przygotowała koszule w oryginalne wzory oraz w intensywnych kolorach. Dla mężczyzn których obowiązuje biurowy dress code, Lavard proponuje modele biznesowe w jednolitych odcieniach błękitu, niebieskiego lub delikatnej szarości. Natomiast koszule wieczorowe to eleganckie modele w kolorze bieli. Biorąc pod uwagę różne upodobania i styl życia, marka proponuje nam koszule o różnym kroju, bogatej rozmiarówce i w różnych fasonach.

Koszule męskie – różne fasony

Koszule męskie slim fit, czyli o bardziej dopasowanym kroju, doskonale podkreślą atuty sylwetki jak i świetnie ułożą się pod marynarką. Z kolei te o klasycznym kroju zadowolą mężczyzn o bardziej postawnej posturze. Wybierając koszulę należy również kierować się rodzajem kołnierzyka. Prawidłowo dobrany rozmiar kołnierzyka jest bardzo istotny. Polega na idealnym jego dopasowaniu do szyi, powinien dobrze przylegać na tyle, aby można było między kołnierzyk a szyję „zmieścić” palec. W ofercie firmy Lavard znajdują się koszule o wielu rozmiarach kołnierzyka.

Nie zapominajmy o kołnierzyku

Jednak sam rozmiar to nie wszystko, wyróżniamy kilka rodzajów kołnierzyków. Lavard w swojej kolekcji koszul uwzględnia i ten aspekt, dlatego możemy zauważyć kilka wariantów kołnierzy. Są to między innymi: Kent, czyli niewielki kołnierz o regularnych i ostrych rogach, doskonały do krawatów. Półwłoski, czyli kołnierzyk o szerzej rozstawionych skrzydełkach, doskonały do szerokich węzłów krawata. Włoski tzw. Windsor czyli mocno rozstawione skrzydełka kołnierza, zwykle bez towarzystwa krawata. Button down inaczej zwany amerykańskim, czyli kołnierzyk, którego skrzydełka są przypięte guziczkami do koszuli. Doskonały do mniej formalnych stylizacji. Na końcu koszule z kołnierzykiem łamanym. Obowiązkowo zakładane do smokingu w zestawie z muchą, koszula ta jest zwykle w białym kolorze.

Lavard w swojej kolekcji koszul uwzględnia i ten aspekt, dlatego możemy zauważyć kilka wariantów kołnierzy. Są to między innymi: Kent, czyli niewielki kołnierz o regularnych i ostrych rogach, doskonały do krawatów. Półwłoski, czyli kołnierzyk o szerzej rozstawionych skrzydełkach, doskonały do szerokich węzłów krawata. Włoski tzw. Windsor czyli mocno rozstawione skrzydełka kołnierza, zwykle bez towarzystwa krawata. Button down inaczej zwany amerykańskim, czyli kołnierzyk, którego skrzydełka są przypięte guziczkami do koszuli. Doskonały do mniej formalnych stylizacji. Na końcu koszule z kołnierzykiem łamanym, obowiązkowo zakładane do smokingu w zestawie z muchą, koszula ta jest zwykle w białym kolorze. [gm album=267]

Artykuł sponsorowany

Share