Koszulki vintage. Trend, który pokochały młode pokolenia!

Klasyczne t-shirty to podstawowe i mogłoby się wydawać elementy garderoby całkowicie niepodlegające zmieniającym się z sezonu na sezon trendom. Nie jest to jednak do końca prawda, gdyż także klasyczne koszulki mogą być bardziej lub mniej modne. Doskonale widać to na przykładzie chociażby supermodnych t-shirtów z nadrukiem, które przeżywają swój prawdziwy renesans właśnie w ostatnich miesiącach. Najmodniejsze są jednak nie dowolne nadruki, lecz te, które wprost nawiązują do klimatów lat 90-tych XX w.

Koszulki z nadrukiem vintage. Wielki powrót do korzeni!

Nie każdy miłośnik współczesnej mody wie, że moda na noszenie i stylizowanie t-shirtów właściwie ze wszystkim nie jest bynajmniej wytworem dzisiejszych czasów. W taki sposób korzystali z nich już nasi rodzice, którzy czasy swojej młodości przeżywali w barwnych latach 90-tych. Takie koszulki kojarzą się z dawno minioną epoką i niosą ze sobą spory ładunek emocjonalny, przypominając o czasach, kiedy filmowe hity oglądało się na kasetach VHS, a bezprzewodowy internet bardziej niż z rzeczywistością, kojarzył się z pomysłami rodem z filmów science-fiction.

koszulka vintage

T-shirty w stylu vintage to prawdziwy hit tego sezonu. Świetnie przełamują nieco już nudną i oklepaną stylistykę klasycznych białych lub czarnych koszulek, wprowadzając do stylizacji nutki indywidualności i charakteru. Szczególnie efektownie prezentują się koszulki z logo starych marek, które kojarzą się ze stałością w intensywnie zmieniającym się świecie mody i przemijających trendów. Jedną z tych marek, której projekty cieszą się szczególnym zainteresowaniem współczesnych użytkowników, jest Fruit of the Loom – amerykański producent świetnej jakości odzieży z ponad 160-letnią historią.

Jak stylizować modne koszulki w stylu vintage?

Charakterystyczne, utrzymane w klimatach vintage owocowe logo Fruit of the Loom znają miłośnicy mody z całego świata! Przedstawia ono nic innego, jak kolorowe owoce – jabłko, winogrona i jagody w otoczeniu soczyście zielonych liści. Co ciekawe, logo to nie jest efektem pracy uznanego grafika, lecz córki jednego z klientów marki. W zbliżonej postaci towarzyszy marce od początków jej istnienia. Poszukując koszulki z nadrukiem vintage w prawdziwym tego słowa znaczeniu, marka Fruit of the Loom będzie tutaj strzałem w dziesiątkę! Szeroki wybór kolorów, fasonów oraz wariantów logo znajdziemy na stronie sklepu Fruties.pl – oryginalna odzież Fruit of the Loom.

Koszulki Fruit of the Loom oddają luz i nieco nonszalanckie podejście do życia, charakterystyczne dla mody schyłku XX wieku. Takie koszulki, pomimo swojego wyraźnie modowego charakteru, pozostają ciągle na tyle bazowymi elementami garderoby, że możemy stylizować je na wiele różnych sposobów i tym samym uczynić je podstawą naszego codziennego ubioru. To świetny sposób, aby wprowadzić odrobinę trendów i modowego sznytu do naszych stylizacji!

Artykuł sponsorowany

Share

Podziel się swoją opinią

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Koniecznie przeczytaj!
Słyszałeś, że coraz większą popularnością cieszą się kartonowe pudełka? Zastanawiasz…