Kupujesz materac? Średniotwardy, miękki czy twardy? Wybierz materace z możliwością regulacji twardości!

materac
Kupujesz materac? Średniotwardy, miękki czy twady? Wybierz materace z możliwością regulacji twardości!

Czym sam materac może być twardy, średnio twardy lub miękki? Okazuje się że tak – o ile tylko zdecydujesz się na produkt z linii Sleepmed by Hilding Anders.

Wybór idealnego materaca nie należy do najłatwiejszych. Po pierwsze dlatego, że uzyskanie w sklepie stuprocentowej pewności, że dany model rzeczywiście jest dla ciebie idealny, zwykle okazuje się niemożliwe. O ewentualnych niedoskonałościach i niedopasowaniach dowiadujesz się dopiero w domu, po co najmniej kilku nocach użytkowania. A, jak wiadomo, ze względów higienicznych reklamacja lub wymiana materaca nie jest możliwa.

To jednak nie koniec problemów związanych z dopasowaniem materaca do swoich potrzeb. Te przecież wciąż się zmieniają. Wystarczy zmiana wagi ciała, choroba lub nowe przyzwyczajenia, by materac miękki, który do tej pory był dla ciebie idealny, nagle stał się źródłem dyskomfortu i bólu kręgosłupa. Takich problemów możesz jednak uniknąć, wybierając materac ze zmienną twardością. Poznaj linię Sleepmed by Hilding Anders.

Sleepmed by Hilding Anders: szybka zmiana twardości

Materace z linii Sleepmed by Hilding Anders wyróżnia możliwość dostosowania ich twardości do potrzeb użytkownika. Cała operacja sprowadza się do zmiany kolejności tworzących je warstw pianki, dzięki czemu jest szybka i nie powoduje żadnych problemów. By materac twardy stał się miękki lub na odwrót, jego właściciel nie potrzebuje żadnych narzędzi, bo poszczególne elementy łączone są ze sobą za pomocą zamków błyskawicznych.

Materace Sleepmed by Hilding Anders składają się z trzech pianek oraz topu, który można ściągnąć, a następnie użyć jako uzupełnienia podczas nocy spędzanych na niewygodnej wersalce. Jeśli zależy ci na tym, by uzyskać materac bardzo twardy, możesz ponadto dokupić matę z włókien kokosowych, dzięki której otrzymasz do dyspozycji dwa dodatkowe stopnie twardości.

Sleepmed by Hilding Anders: od 4 do 6 stopni twardości

W zależności od tego, w jakiej konfiguracji ułożysz pianki materaca Sleepmed by Hilding Anders, możesz osiągnąć następujące efekty:

  • materac średnio-twardy: polecany dla użytkowników o przeciętnej wadze i bez problemów zdrowotnych (układ pianek: beżowa-zielona-biała);
  • materac twardy: dla osób o nieco większej masie ciała oraz walczących z dolegliwościami kręgosłupa (układ pianek: beżowa-biała-zielona);
  • materac sprężysty (układ pianek: zielona-biała-beżowa);
  • materac o największej twardości: zalecany klientom o największej masie ciała (układ pianek: biała-zielona-beżowa).

Właściwości materaca Sleepmed by Hilding Anders pomoże ci polepszyć mata kokosowa. Jeśli umieścisz ją pomiędzy piankami, ten stanie się sztywniejszy. Jeżeli zaś mata znajdzie się na wierzchu, zyskasz jeszcze twardszą powierzchnię do spania.

Sleepmed by Hilding Anders: właściwości maty kokosowej

Na podniesieniu komfortu snu zalety oferowane przez dodatkowy materac kokosowy się jednak nie kończą. Ze względu na to, że wykonany jest on z naturalnych włókien kokosowych, świetnie odprowadza wilgoć, minimalizując tym samym ryzyko pojawienia się szkodliwych dla twojego zdrowia grzybów, bakterii i roztoczy. Dla zwiększenia odporności, materac jest pokryty lateksem oraz zawulkanizowany.

Artykuł sponsorowany


Komentarze

komentarze