La Mania wiosna/lato 2014

Pokazy marki La Mania odbył się 10 września w Teatrze Wielkim w Warszawie.  Jak zwykle  marka postawiła na elegancję, klasę oraz szyk. Jest to jedno z najważniejszych  pokazów mody w tym sezonie.  La Mania prezentowała najnowszą kolekcję na sezon wiosna/lato 2014 oraz suknie ślubne.   Podczas pokazu została, także pokazana linia zaprojektowana dla dzieci La Mania Petite. Z  informacji w mediach dowiedzieliśmy się, ze przewidywano 300 osób, a było ich znacznie więcej.

Kolekcją jesteśmy zachwycone.  Dominuje czerń i biel, można zauważyć też  projekty w soczystej czerwieni. Wszytko stworzone  perfekcyjnie i dopracowane na ostatni guzik. Cała kolekcja jest bardzo wykwintna, elegancka , dla prawdziwej kobiety z klasą.  Niektóre projekty przypominają typową paryżankę.  Odnajdziemy tutaj długie suknie typu maxi, płaszcze, marynarki, suknie – praktycznie wszytko.

Na wybiegu pojawiła się słynna trenerka fitness Ewa Chodakowska, która zaprezentowała nam sie w sukni ślubnej, eksponując zgrabne nogi. Na samym końcu odbyła się aukcja charytatywna, którą poprowadziła Hanna Lis.  Zlicytowano trzy sukienki, a pieniądze zostaną przeznaczone na dalsze leczenie Beaty Jałochy. Kilka miesięcy temu na Beatę spadł samobójca, Beata walczy  po dziś dzień o odzyskanie sprawności fizycznej.

la mania la mania2 la mania3 la mania4

Fot. Facebook La Mania www.facebook.com/FashionHouseLaMania

Share

Podziel się swoją opinią

Jeden komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Koniecznie przeczytaj!
Najnowsza kolekcję strojów kąpielowych można było podziwiać podczas Mercedes-Benz Fashion…