Lady Gaga twarzą Versace!

Po tym jak marka DKNY zaskoczyła nas przedstawieniem nowej twarzy swojej kolekcji TUTAJ czekaliśmy na kolejne niespodzianki w świecie mody. Długo nie musieliśmy czekać, gdyż tym razem Versace  postarało się zwrócić na siebie uwagę.

Nie od dziś jest wiadome, że Donatellę Versace i Lady Gagę łączy wielka przyjaźń.  Jak wspomniała sama projektantka, Lady Gaga jest członkiem jej rodziny i łączą je wspólne geny Versace. Z drugiej strony, piosenkarka nie raz pokazywała się w kreacjach włoskiego domu mody, promując tym samym kolekcje na najważniejszych światowych imprezach. Co więcej, w najnowszej płycie ARTPOP znajdziemy piosenkę nieprzypadkowo zatytułowaną „Donatella”. Przyjaźń między kobietami kwitnie nieprzetrwanie i na horyzoncie nie widać ani jednej chmurki.

gaga

Lady Gaga w sukni Versace na American Music Awards

 

Najnowszą wiadomością jest rozpoczęcie współpracy Lady Gagi z domem mody Versace. Piosenkarka wystąpi w kampanii kolekcji na wiosnę 2014. Zapraszając artystkę do współpracy, projektantka nie zapomniała wspomnieć publicznie o zachwycie nad urodą piosenkarki. Donatella bowiem uznaje Lady Gagę za bóstwo i ikonę prawdziwej kobiety Versace. Lady Gaga pochwaliła się tą wiadomością na swoim oficjalnym profilu na Facebook’u.

Nie można nie wspomnieć też o przypadkowym i zaskakującym podobieństwie tych dwóch zjawiskowych kobiet. Czyżby to też miało wpływ na wybór właśnie Lady Gagi?

ikona wpisu

Zdjęcia wykonane zostały przez Mert’a Alas i Marcus’a Piggot w Londynie. Reklamy kampanii w magazynach ukażą się już w styczniu 2014.

kampania

 

Barbara Jańczak

 

 

Share