Lakiery do paznokci Essie

Kondycja oraz kolor paznokci ma bardzo duży wpływ na nasz ostateczny wygląd. Wiele z nas uważa, że zadbane dłonie i pomalowane paznokcie stanowią doskonały dodatek do codziennej stylizacji, a ponadto, idealnie podkreślają indywidualną osobowość oraz styl bycia. Tego samego zdania są twórcy i pracownicy marki Essie – znanej na całym świecie firmy kosmetycznej, specjalizującej się w produkcji lakierów i akcesoriów do paznokci, zarówno do użytku domowego, jak i do salonów manicure. W czym tkwi wyjątkowość marki Essie i jej lakierów do paznokci? Zobacz, lakiery do paznokci Essie – dlaczego zyskała takie uznanie wśród kobiet na całym świecie.

Essie – marka stworzona z pasji

Marka powstała na początku lat 80-tych XX wieku, a jej twórczynią była Essie Weingarten. Początkowo oferta marki obejmowała jedynie 12 lakierów do paznokci, jednak odznaczały się one tak niezwykłą jakością oraz fantazyjnymi nazwami, że szybko zyskały światowy rozgłos oraz ogromną rzeszę zadowolonych klientek. Panie pokochały produkty marki przede wszystkim za równomierne i nieskazitelne pokrycie płytki paznokcia, ponadprzeciętną trwałość oraz odporność na odpryskiwanie. Dziś w ofercie marki znajduje się ponad 140 różnych kolorów lakierów, a także różnorodne akcesoria do pielęgnacji i zdobienia paznokci. Wysoką jakość oraz bogatą gamę kolorystyczną doceniły nie tylko kobiety, które regularnie wykonują manicure w domowym zaciszu, ale też profesjonalne manicurzystki, które przyznają, że lakiery Essie bardzo ułatwiają im wykonywanie codziennej pracy oraz pomagają zdobywać nowe i zadowolone z ich usług klientki.

Manicure Hybrydowy z marką Essie

Marka Essie wychodzi naprzeciw wszelkim oczekiwaniom swoich klientek, dlatego w jej ofercie znajdują się również specjalne lakiery żelowe do wykonywania manicure hybrydowego. Paznokcie hybrydowe cieszą się od dłuższego czasu ogromną popularnością wśród pań – wykonują go coraz częściej nie tylko w salonach kosmetycznych, ale też samodzielnie w domu. Nic w tym dziwnego – lakier na hybrydowych paznokciach może utrzymać się w niezmienionym stanie nawet przez 2-3 tygodnie. Dlatego specjaliści marki Essie przez kilka lat pracowali nad stworzeniem specjalnej formuły żelowej, która pozwoli nie tylko na długotrwałe utrzymanie manicure na paznokciach, ale też będzie dla nich wyjątkowo bezpieczna. W ten sposób powstała specjalna kolekcja lakierów Essie Gel, która od dawna zbiera same pozytywne recenzje wśród kobiet.

Paznokcie hybrydowe z Essie – ulubiona marka profesjonalistów

Marka Essie ma do zaoferowania swoim klientkom lakiery do wykonania klasycznego i hybrydowego manicure. Preparaty do pielęgnacji paznokci oraz różnorodne akcesoria ułatwiające wykonanie każdej z tych czynności kosmetycznych. Ma bogatą ofertę dodatkową np. żele do odtłuszczania płytki paznokcia, bazy i odżywki do paznokci czy lampy uv do utwardzania lakieru żelowego. Marka Essie jest jedną z najczęstszych, jakie można spotkać w profesjonalnych salonach kosmetycznych na całym świecie.

Lakiery do paznokci Essie – gdzie kupić?

Oferta marki Essie dzieli się na dwie grupy – ofertę profesjonalną, dostosowaną do specyficznych wymagań oraz umiejętności manicurzystów. Oraz ofertę konsumencką, która została stworzona na potrzeby zwykłych konsumentek, dbających o dłonie i paznokcie we własnym zakresie. Produkty przeznaczone do profesjonalnego wykonywania manicure dostępne są jedynie w wybranych salonach kosmetycznych. Zaś preparaty konsumenckie można znaleźć popularnych drogeriach, w tym w drogerii internetowej Tagomago. Konsumenckie lakiery Essie zostały wyposażone w grubszy i większy pędzelek, który pozwala na szybkie i precyzyjne malowanie paznokci manicurzystkom-amatorkom. W konsumenckiej ofercie Essie znajduje się 90 różnych odcieni lakierów, które kobieta może z powodzeniem dostosować do swoich indywidualnych potrzeb.

Więcej informacji oraz pełna oferta marki Essie dostępna na stronie:

http://tagomago.pl/katalog/16/Paznokcie/?marque=524

artykuł sponsorowany

Share