Letni szał zakupów podczas Fashion Meeting POP UP STORE – nowa polska moda

Lato tuż tuż, a wraz z nim dni pełne słońca, imprezy pod gwiazdami i emocjonujące podróże.

W przygotowaniach do nowego sezonu nie można pominąć swojej szafy, dlatego wrocławskie lato inaugurujemy 11. edycją Fashion Meeting POP UP STORE – nowa polska moda (www.fashionmeeting.pl, www.nowapolskamoda.pl).

Wstęp na wydarzenie jest bezpłatny.

Na weekendowe spotkanie z modą i designem zapraszamy w dniach 13 oraz 14 czerwca w godz. 11:00-19:00, ponownie do Browaru Mieszczańskiego we Wrocławiu przy ul. Hubskiej 44-48, gdzie w gorącej atmosferze pierwszych letnich dni czekać będzie topowa moda oraz designerskie projekty do domu.

Loftowe wnętrza i otoczenie Browaru Mieszczańskiego tworzą świetną aurę do bliższego poznania twórczości projektantów. Esencją wydarzenia tradycyjnie będą stylowe zakupy na stoiskach modowych i designerskich. Na miłośników szyku i stylu czekać będą kolekcje 90 projektantów oferujących ubrania damskie, męskie oraz dziecięce, przy czym te ostatnie, razem z dodatkami i zabawkami tworzonymi specjalnie dla najmłodszych, znajdą się w wydzielonej strefie dziecięcej. Ponadto do dyspozycji najmłodszych gości będzie utworzona na miejscu strefa zabaw dla dzieci.

foto-14

Stylowe zakupy podczas Fashion Meeting POP UP STORE wyróżniają nie tylko kolekcje niedostępne nigdzie indziej, ale również obecność ich autorów, którzy chętnie opowiedzą o swoich pracach, przedstawią filozofię ich tworzenia lub umówią się na indywidualne spotkanie połączone z przymiarką. Różnorodność stylów i autorskich pomysłów na wiodące trendy gwarantuje, że wśród modowych propozycji niezależnych projektantów każdy znajdzie coś dla siebie.

Nie mniej atrakcji znajdzie się w strefie designu, gdzie pojawią się meble, dodatki, dekoracje, akcesoria do wystroju wnętrz, a także szkło, ceramika, tekstylia i prace z dziedziny sztuki,  które podkreślą wyjątkowość każdego mieszkania i domu.

foto-12

Letni sezon kojarzy się nie tylko z plażową modą i imprezami w ogrodzie, ale też ze sportem, dlatego na czerwcowej edycji Fashion Meeting POP UP STORE pojawią się również stylowe rowery, idealne na letnie przejażdżki po parkach, lasach i miejskich uliczkach.

Specjalnie dla gości wydarzenia pod chmurką zorganizowana zostanie strefa kulinarna, w której między innymi zaparkują food trucki z pysznym jedzeniem i orzeźwiającymi napojami.

Fashion Meeting POP UP STORE – nowa polska moda, to targi organizowane z myślą o poszukujących wyjątkowości, unikalności i wyrafinowanych projektów z duszą. Do poznania najnowszych trendów w autorskiej odsłonie zapraszamy nie tylko koneserów, ale wszystkich ceniących rzemiosło z najwyższej półki z metką „Made In Poland”.

foto-03

Gwarancję satysfakcji z zakupów i świetnych wrażeń podczas Fashion Meeting POP UP STORE – nowa polska moda, dają organizatorzy, odpowiedzialni za sukces największej modowej imprezy w południowej Polsce – Wrocław Fashion Meeting.

Więcej informacji:

www.nowapolskamoda.pl, www.fashionmeeting.pl

www.facebook.com/wroclawfashionmeeting

Wydarzenie Facebook:

www.facebook.com/events/1566649510268086/

Patronat: Wrocław – Miasto Spotkań

Patroni medialni: Radio RAM, Wirtualna Polska, ConceptShop.pl, Multikino, Dziennik Metro, Teatr Polski we Wrocławiu, Gazeta Wyborcza, AVANTI24.pl, Styl.pl, Kimono.pl, SNOBKA, www.wroclaw.pl, Styl.fm, Businesswoman&life, MaxModels.pl. iWoman.pl, ofeminin.pl, fashionweare.com, w-spodnicy.pl, DaWanda.pl, Domodi.pl, Rynek Mody, MenStream.pl, excluzive.pl, Szafa.pl, Stylistki.pl, feszyn.com, MMWroclaw.pl, kulturaonline.pl, TuWroclaw.pl, dlaStudenta.pl

Organizator: Sequence

Share

Podziel się swoją opinią

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Koniecznie przeczytaj!
Marka H&M od lat do kampanii zatrudnia największe gwiazdy. Tym…