Letnie studio mody

Zapraszamy do udziału w wydarzeniu i konkursie „Stylowa wyprzedaż i LETNIE STUDIO MODY”, które odbędzie się już w najbliższy weekend – to jest w dniach 26-27 lipca w Magnolia Park we Wrocławiu.

mag-sylowa-wyprz-620big_0

POKAŻ SWÓJ LETNI STYL
Na wszystkich, którzy zgłoszą się do letniego studia mody w godzinach 12:00-18:00 i zrobią sobie zdjęcie w swojej letniej stylizacji, czekają gwarantowane upominki. Jury wybierze najlepsze stylizacje i nagrodzi je udziałem w sesji zdjęciowej.

PROFESJONALNA SESJA ZDJĘCIOWA – SESJA MODY
Spośród uczestników wydarzenia, kapituła wybierze 12 osób, które wezmą udział w profesjonalnej sesji zdjęciowej. Wybrane osoby zostaną przygotowane do sesji zdjęciowej przez profesjonalną stylistkę i wizażystkę. O fryzury zadbają Mistrzowie Polski we fryzjerstwie.

WYSTAWA FOTOGRAFII MODY
Wybrane zdjęcia wykonane klientkom/klientom przez profesjonalnego fotografa mody zostaną opublikowane w dużym formacie i zaprezentowane podczas wyjątkowej wystawy fotografii mody w Magnolia Park.

FashionMeeting POP UP STORE
Podczas wydarzenia w Magnolia Park będzie można zaszaleć na letniej wyprzedaży w sklepach oraz specjalnie utworzonej strefie projektantów FashionMeeting POP UP STORE, w której obecni będą wybrani polscy twórcy kolekcji damskich, męskich i dziecięcych, biżuterii, dodatków oraz akcesoriów. To doskonała okazja, aby kupić niedostępne na co dzień, unikalne, doskonałej jakości rzeczy od rodzimych projektantów.

Stylowe wyprzedaże w Magnolia Park sięgają już nawet 70%
Na konkursowym stanowisku będzie można odebrać przewodnik wyprzedaży, który pozwoli poznać wyjątkowe oferty sklepów w Magnolia Park i zrobić okazyjne zakupy.

Więcej informacji: https://www.facebook.com/events/285755001604020/
oraz: http://magnoliapark.pl/?q=wydarzenia/stylowa-wyprzedaz-i-letnie-studio-mody

Miejsce wydarzenia:
Magnolia Park (ul. Legnicka 58, Wrocław) – wejście nr 3, Plac Niebiański.

Wstęp wolny.

Organizatorem wydarzenia jest:
Magnolia Park i Wrocław Fashion Meeting – 
www.wroclawfashionmeeting.pl

Zapraszamy do Magnolia Park w dniach 26-27 lipca.

Share