Loco Sport – legginsy i dodatki, które dodają mocy

Loco Sport - legginsy

Sport to zdrowie! Wszyscy chyba o tym wiemy. Aktywność fizyczna wpływa pozytywnie zarówno na naszą kondycję, układ odpornościowy, jak i dobre samopoczucie. Ale w co się ubrać i gdzie schować np. telefon, kiedy wybieramy się pobiegać lub poćwiczyć? My już to wiemy! Poznajcie kobiecy świat marki Loco Sport.

Kiedy pasja przeradza się w biznes…

Zaczęło się dość niewinnie, od założenia kobiecej grupy biegowej Mamy-Biegamy, której celem było aktywizowanie mam oraz zachęcanie ich do aktywności fizycznej i wspólnego biegania. Jak to w życiu bywa, nieoczekiwany splot życiowych zdarzeń sprawił, że Aneta Frąckowiak – założycielka grupy i właścicielka Loco Sport postanowiła wziąć sprawy w swoje ręce i zaczęła spełniać swoje marzenie. Marka powstała wiosną 2019 roku i zrodziła się z mojej pasji do biegania. – tak w skrócie opisuje początki, które nie należały do najłatwiejszych.

Już wtedy wiedziała jednak, że jej celem nie będzie jedynie odniesienie sukcesu sprzedażowego, ale też stworzenie przestrzeni, w której kobiety będą mogły się wspierać, inspirować i motywować.

Energetyczne legginsy z kieszonką, czapki, kominy i nerki

Produkty marki Loco Sport są bez wątpienia wyjątkowe i niepowtarzalne. Ich energetyczne wzory i kolory sprawiają, że nawet zagorzała przeciwniczka ćwiczeń ma ochotę je nałożyć i ruszyć w teren. A wszystko to za sprawą współpracy z graficzkami, które swoje pomysły najpierw przelewają na papier, by finalnie wzór nanieść na komputer.

Jeśli do tej pory martwiłaś się, gdzie podczas biegu czy ćwiczeń schować klucze lub telefon, ubierając legginsy Pikasa, Riviera lub Amarantusy – Twój problem znika. Będziesz mogła je schować do kieszonki, która okazała się hitem i niezwykłym atutem tych spodni do ćwiczeń. Podczas sportowych wypadów nieoceniona będzie również pojemna nerka, którą możesz dobrać kolorystycznie do legginsów, a także czapki, opaski lub komina.

Misja – świat kobiet dla kobiet

Cel, który przyświecał założeniu marki Loco Sport został osiągnięty. Aneta wspiera inne kobiece biznesy, nawiązuje relacje oraz współprace właśnie z kobietami. O swojej misji mówi: Chcę pokazywać, że jesteśmy silne, potrafimy godzić wiele ról w swoim życiu, a jednocześnie spełniać się zarówno zawodowo, jak i właśnie w sporcie.  Prowadzi grupę na Facebooku Jestem Loco, która gromadzi kobiecą społeczność z całej Polski. Na blogu sklepu www.locosport.pl można przeczytać wiele inspirujących historii wspaniałych kobiet, a co niedzielę o godzinie 20:00 są prowadzone live’y, do których Aneta zaprasza niezwykłych i pełnych pasji gości.

Gdzie możesz kupić produkty Loco Sport?

Wszystkie legginsy, czapki, opaski, kominy oraz pozostałe produkty możesz kupić w sklepie internetowym www.locosport.pl.

Fanpage https://www.facebook.com/locosportpl

Strona internetowa www.locosport.pl

Instagram https://www.instagram.com/locosportpl/

Anna Abramowska

Share