Madelle jesień/zima 2014-2015

Kolekcja Madelle na sezon jesienno-zimowy to propozycja dla kobiet nowoczesnych, energicznych i chcących podkreślić swoją kobiecość. Dla kobiet ceniących sobie prostotę i niewymuszoną elegancję w codziennym ubiorze.

Madelle_kampania_AW2014_1_fot.MKozicka

Proste, aczkolwiek niebanalne projekty proponowane w tym sezonie przez Madelle pasują niemal na każdą okazję, do biura, na spotkanie z przyjaciółmi czy też na bardziej oficjalne wyjścia. W kolekcji dominują sukienki – ulubiona część garderoby projektantki marki, ale pojawiają się także spódnice, bluzki i eleganckie płaszcze.

Madelle_kampania_AW2014_2_fot.MKozicka

„Kolekcja Madelle jest dla każdej kobiety – zarówno dla wielbicielek romantycznego
i kobiecego stylu jak i dla kobiet, które preferują bardziej nowoczesne rozwiązania w modzie. Wszystko zależy od tego z jakimi dodatkami zestawimy poszczególne projekty. Moja kolekcja ma podkreślać przede wszystkim indywidualność i niepowtarzalność osoby noszącej projekty Madelle. Tworząc stylizacje czerpałam inspiracje ze stylu lat 60’ oraz stylu francuskiej ulicy, co poniekąd wynika z mojego silnego związania z tym krajem.” – tak charakteryzuje kolekcję Magdalena Skiba, projektantka i właścicielka marki Madelle.

Madelle_kampania_AW2014_3_fot.MKozicka

Projektantka stawia przede wszystkim na jakość wykonania, aż po ostatni detal i dobór jak najlepszych gatunkowo tkanin. W kolekcji dominują takie materiały jak wełna, mieszanka wełny z elaną, bawełna, wiskoza oraz jedwabie. Nowością jest wprowadzenie przez markę nowoczesnej tkaniny typu nurek w charakterystyczny, geometryczny wzór.

Madelle_kampania_AW2014_5_fot.MKozickaKażdy projekt łączy sobie prostotę i klasykę z odrobiną ekstrawagancji, którą projektantka osiąga poprzez wprowadzenie ciekawych detali: metalowe zatrzaski, żabotowe wykończenia rękawów, stebnowania, ciekawe połączenia tkanin. W tym sezonie Madelle stawia na stonowaną kolorystykę – klasyczna czerń, granat, delikatne ecru, ale pojawiają się też mocne akcenty kolorystyczne w postaci czerwieni i głębokiego odcienia szafiru.

Madelle_kampania_AW2014_4_fot.MKozicka  Płaszcz La ParisiennePłaszcz La Parisienne 

Płaszcz SullyPłaszcz Sully

Sukienka BagatelleSukienka Bagatelle

Sukienka CarlaSukienka Carla

Sukienka JasminSukienka Jasmin 

Sukienka MiracleSukienka Miracle

Sukienka PrinceSukienka Prince

Zdjęcia: Magdalena Kozicka, Modelki: Iga Mroziak / Eastern Models i Anna Zarzycka / Partisan Models

 

Projekty Madelle dostępne są:

Butik stacjonarny: Ptasia 6 Polish Designers Concept Store, ul. Ptasia 6, Warszawa

www.madelle.pl

Madelle na Facebooku:

Share