Magdalena Frąckowiak H&M

Niezwykle oryginalna, kobieca i zmysłowa.  Drapieżna i lekko słodka Magda Frąckowiak polska modelka, która robi zawrotną karierę za granicą. Tym razem pojawiła się w nowej kampanii reklamowej H&M Modern Boho. Kolekcja prezentuje dżinsy, sukienki, spodnie rurki czy sweterki. Magdę od kilku sezonów możemy podziwiać na wybiegach i w kampaniach luksusowych domów mody. Niedawno wystąpiła także w reklamie Victoria Secret prezentując stroje kąpielowe ARTYKUŁ.

Kariera Magdy rozwija się w zawrotnym tempie  co raz częściej podziwiamy ja na okładkach światowych magazynów, katalogów cz lookbookach.   Dlatego, nie zdziwił ans fakt że piękna modelka wystąpiła w kampanii szwedzkiej marki H&M.

Na zdjęciach zobaczyć możemy nowe stylizacje proponowane rzez H&M m.in koronkowe sukienki, dżinsowe koszule i modny od kliku sezonów wzór paisley.  Sesja Magdaleny jest bardzo lekka i kobieca. Na zdjęciach prezentuje nie tylko siebie ale i konkretną kolekcję. Pozwala zwrócić uwagę na to co najważniejsze. Sesja bardzo  nam się spodobała, dlatego zapraszamy do obejrzenia kilku zdjęć.

A Wam jak sie podoba Magda w sesji dla H&M?

magda_frackowiak_HM_new_boho_lamode.info0 magda_frackowiak_HM_new_boho_lamode.info1 magda_frackowiak_HM_new_boho_lamode.info2 magda_frackowiak_HM_new_boho_lamode.info3 magda_frackowiak_HM_new_boho_lamode.info5 magda_frackowiak_HM_new_boho_lamode.info6 magda_frackowiak_HM_new_boho_lamode.info7 magda_frackowiak_HM_new_boho_lamode.info8magda_frackowiak_HM_new_boho_lamode.info4

Źródło: H&M

Share