Magiczne Andrzejki? Tylko w Spiżarni Smaków!

Szukasz najlepszego miejsca na andrzejkową kolację? Jesteś właśnie w stolicy? Już dziś zarezerwuj stolik w warszawskiej restauracji Spiżarnia Smaków – to gwarancja udanej randki!

Masz dość długich listopadowych wieczorów spędzonych na kanapie przed telewizorem? Szukasz sposobu na zwalczenie jesiennej chandry? Wieczór spędzony w miłym towarzystwie i niezwykłym miejscu to najlepsze remedium na trudny, listopadowy czas. Warto podchwycić ten pomysł, zwłaszcza, że nadarza się ku temu okazja. Mowa oczywiście o Andrzejkach!miejsce Kiedyś był to niezwykły czas magii i wróżb, zarezerwowany głównie dla niezamężnych dziewcząt. Na szczęście dziś Andrzejki to przede wszystkim okazja do oderwania się od szarej codzienności po to, by spędzić ten czas w niezrównanym towarzystwie. Jest tylko jeden warunek: na miejsce andrzejkowej kolacji warto wybrać miejsce o niepowtarzalnym klimacie – lokal, który zagwarantuje kuchnię na najwyższym poziomie oraz zapewni swym gościom serdeczną, miłą atmosferę. Wszystkie te warunki spełnia restauracja Spiżarnia Smaków! spizarnia

– Doskonała kuchnia staropolska, wyśmienite potrawy wegańskie i wegetariańskie, wyborne dania dla osób stosujących dietę bezglutenową, a na dodatek rozpływające się w ustach desery, które w mig poprawią humor każdemu, kto czuje się już znużony jesienną aurą. – mówi Violetta Kryszczuk, współwłaścicielka restauracji.

To tylko niektóre z propozycji andrzejkowego menu, jakie ma do zaoferowania warszawska restauracja Spiżarnia Smaków. Goście zamierzający spędzić Andrzejki mogą wybrać jeden spośród dwóch lokali widniejących pod tym szyldem. Pierwszy powstał w czerwcu 2016 przy ulicy Drawskiej 29 A lok.89 , a drugi został niedawno otwarty na ul. Wspólnej 35. res

Jednak Spiżarnia Smaków to nie tylko znakomita kuchnia. To również niezrównana atmosfera- idealna dla osób szukających chwili oddechu po męczącym dniu; przytulna i kameralna, ale jednocześnie swobodna i pełna pozytywnej energii- to idealna sceneria na kolację we dwoje! Restauracja zniewala zatem nie tylko niezrównanymi potrawami, ale jeszcze oryginalnym, klimatycznym wystrojem wnętrza.

Pełen uroku, ale niezwykle dyskretny lokal to znakomite miejsce na andrzejkową randkę. Wystarczy już jeden wieczór spędzony w Spiżarni Smaków, by zacząć wpadać tu częściej. Spróbuj się oprzeć pokusie!

Szukaj nas na FB:

https://www.facebook.com/SpizarniaWspolnaWawa/

https://www.facebook.com/spizarniasmakow.wawa/

Materiały prasowe

Share