Majówka czas relaksu

Drzewa zyskują więcej koloru, słońce się ożywia, a noc traci na czasie. Szybkie espresso po drodze, dzieli nas od wolnych, pięknych dni, kiedy dookoła czuć zapach bzu i grilla, a ulice wypełniają się amatorami przejażdżek rowerowych. Nie uwierzymy, że jest ktoś, kto nie lubi majówki.

Są tacy, którzy czekają ze zniecierpliwieniem, ale są i Ci, którzy uciekając od tłumów w każdym, nawet najmniejszym punkcie wartym zwiedzenia, mają ochotę zaszyć się w ciemnym mieszkaniu. W obu przypadkach ważny jest komfort, o którzy trzeba zadbać. Nieważne czy w Łazienkach Warszawskich czy w domowym salonie. Musi być wygodnie.

Nie ma co wymyślać outfitów na siłę

Jeansy przecież były, są i będą zawsze w modzie. Do tego prosty T-shirt, okulary i ulubione buty. Wygodnie i bez udziwnień. W takim zestawie najlepiej postawić na to, by przećwiczyć wszystko, co wiesz o minimalizmie.

Wystaw nogi do słońca!

W kwiecistej sukience będziesz olśniewać zarówno urządzając garden party, jak i zwiedzając okolice na rowerze. Nie bój się bladości, na włoską opaleniznę przyjdzie jeszcze czas.

Schowaj kompleksy

Nie wszystkie mamy nogi jak Aniołki Victorias Secret, ale czy to powód, żeby nie nosić spódniczek? Zadbaj jednak o to, by dobrać odpowiedni fason.

I najważniejsze: baw się dobrze! Majówka to czas odpoczynku, z którego powinnaś skorzystać w pełni. Odrobina egoizmu nie zaszkodzi.

Wszystkie modele ze zdjęć znajdziecie w Khaki showroom

Materiały prasowe

Share

Podziel się swoją opinią

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Koniecznie przeczytaj!
Mistrz świata i Europy w siatkówce, strzelec bramki dla piłkarskiej…