Makijaż permanentny oczu – Jaki wybrać styl permanentnego eyelinera

Makijaż permanentny oczu, znany również jako permanentny eyeliner lub mikropigmentacja oczu, to zabieg kosmetyczny, w którym wyszkolony technik wprowadza pigment w górną i/lub dolną linię rzęs, tworząc iluzję pełniejszych, ciemniejszych rzęs. Zabieg polega na użyciu urządzenia z igłą w celu precyzyjnego osadzenia pigmentu w skórze, co zapewnia długotrwały efekt.

Podczas gdy tradycyjna aplikacja eyelinera polega na codziennym nakładaniu makijażu, permanentny eyeliner oferuje trwalsze rozwiązanie. Efekt zabiegu może utrzymywać od 2 do 5 lat, w zależności od czynników, takich jak rodzaj skóry, styl życia i ekspozycja na słońce.

Makijaż permanentny oczu zwykle zajmuje od jednej do dwóch godzin. Przed zabiegiem specjalista makijażu permanentnego, we współpracy z pacjentem, określi pożądaną grubość, kształt i kolor eyelinera oraz wykona rysunek wstępny przed rozpoczęciem pracy.

Istnieją różne rodzaje i style zabiegów permanentnego eyelinera, które mogą pomóc uwydatnić naturalne piękno oczu i zapewnić różny wygląd w zależności od pożądanego rezultatu. Oto niektóre z rodzajów i stylów permanentnego eyelinera.

Eyeliner llasyczny

Klasyczny styl permanentnego eyelinera polega na nałożeniu cienkiej linii pigmentu wzdłuż górnej lub dolnej linii rzęs, aby stworzyć wyraźny, naturalnie wyglądający eyeliner. To świetna opcja dla tych osób, które chcą podkreślić swoją naturalną linię rzęs i stworzyć subtelny, codzienny look.

Eyeliner latynoski

Latynoski eyeliner, znany również jako kocie oko, to styl permanentnego eyelinera, który polega na stworzeniu grubszej kreski wzdłuż górnej linii rzęs i wydłużeniu jej na zewnątrz, aby uzyskać efekt oczu kota. Kąt i długość skrzydła może się różnić w zależności od pożądanego rezultatu, ale generalnie wynosi około 45 stopni i ma 3-10 mm długości. Latynoski eyeliner może stworzyć dramatyczny i seksowny wygląd.

Eyeliner latynoski

Ombre/Smokey eyeliner

Eyeliner typu Ombre to styl makijażu permanentnego oczu, który zapewnia bardziej miękki i naturalny wygląd. Polega na nałożeniu pigmentu wzdłuż górnej i/lub dolnej linii rzęs i wycieniowaniu go w celu uzyskania efektu dymu (smokey eye). Cieniowany eyeliner jest idealny dla tych, którzy chcą subtelnie i naturalnie podkreślić swoje oczy.

Zagęszczenie linii rzęs

Zagęszczenie linii rzęs to styl permanentnego eyelinera, który polega na osadzeniu pigmentu między rzęsami, bez wyciągnięcia i ‘ogonka’. Tworzy to subtelne i naturalne podkreślenie oczu, sprawiając, że wydają się one bardziej rozbudzone i podkreślone, dając jednoczenie iluzję gęściej rosnących rzęs. Ten typ eyelinera jest idealny dla tych, którzy chcą naturalnie i subtelnie podkreślić swoje oczy.

zagęszczenie linii rzęs

Guyliner – eyeliner permanentny dla mężczyzn

Guy z ang facet, guyliner jest specjalnie zaprojektowany z myślą o mężczyznach, jest formą wzmocnienia i zagęszczenia linii rzęs, w której tatuowane są maleńkie kropki symulujące rosnące rzęsy. Efekt sprawia iluzję gęstszych rzęs, jednocześnie pozwalając na osiągniecie naturalnego wyglądu.

Guyliner – eyeliner permanentny dla mężczyzn

Twój Eyeliner – Twój Styl

Makijaż permanentny oczu, jak i wszystkie zabiegi mikropigmentacji, wykonywane są przez w pełni wykwalifikowanych i doświadczonych specjalistów. Gabinet London Esthetics w Katowicach, jest kompleksowym centrum mikropigmentacji. W ofercie znajduje się makijaż permanentny brwi, oczu i ust wszystkimi technikami, mikropigmentacja medyczna w tym: mikropigmentacja skóry głowy i brody czy rekonstrukcja otoczki brodawki piersiowej np. u pacjentów onkologicznych. Rezerwacji bezpłatnej konsultacji w samym sercu Katowic można dokonać pod numerem telefonu 780 413 380

Artykuł sponsorowany

Share

Podziel się swoją opinią

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Koniecznie przeczytaj!
Golenie brzytwą jest jedną z najstarszych form depilacji. Od wieków…