Makijaż ślubny

Dzień ślubu to wyjątkowa chwila. Każda przyszła Panna Młoda marzy o tym, aby tego dnia olśnić przyszłego męża. Istotną rolę odgrywa suknie ślubna, miejsce i wszystkie inne dodatki, które sprawiają że dzień ślubu jest wyjątkowy.

Panna Młoda nie może zapomnieć o makijażu. Już na początku odradzamy samodzielne wykonanie make up-u! Stres może być w tym dniu ogromny, a samodzielnie wykonanie go może sprawić nam nie lada kłopot. Dlatego warto zwrócić się do odpowiednich osób do kosmetyczki, makijażystki czy koleżanki – które wykonają nam go perfekcyjnie. Warto, też zrobić makijaż próbny, który pozwoli nam ocenić czy będzie idealnie współgrał z suknią i dodatkami.

Pamiętajcie, że ślubny makijaż powinien podkreślać naszą urodę a nie ją „zasłaniać”. Subtelne, delikatne makijaże są obecnie najpopularniejsze wśród panien młodych. Maskują niedoskonałości, ale niestety są praktycznie nie widoczne podczas sesji zdjęciowej.  W obecnym sezonie modne są kolory na powiekach. Szczególnie pasują do delikatnej sukienki, kolor na oczach dodaje nieco charakteru.

Jeśli planujesz suknię krótką, 3/4 czy 7/8, zdecyduj się na vintage look. Wystarczą kreski na oczach i podkreślone usta, aby wyglądać genialnie.

Oto piękne przykłady makijażu ślubnego!

makijaż ślubny (17)makijaż ślubny 4makijaż ślubny 3makijaż ślubny 5
makijaż ślubny        makijaż ślubnymakijaż ślubny (7) makijaż ślubny (8) makijaż ślubny (10) makijaż ślubny (15)makijaż ślubny (21)makijaż ślubny (19)

fot. pinterest.

Share

Podziel się swoją opinią

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Koniecznie przeczytaj!
Ilu z Was spędza godziny, dni, a nawet tygodnie na…