(Małą) Damą być? Tylko z marką Wojewodzic Baby! Torebki dla dzieci

Znana i ceniona marka Wojewodzic, niczym dobra wróżka, postanowiła spełnić marzenie każdej małej księżniczki. Dlatego na polski rynek już niebawem wejdzie unikatowa w każdym calu kolekcja torebek dla najmłodszych dziewczynek – Wojewodzic Baby! Zobaczcie torebki dla Dzieci!

 W życiu każdej, nawet najmłodszej kobietki nie brak sytuacji, gdy trzeba zaprezentować się elegancko i z klasą. Na pozór sprawa jest oczywista – wystarczy, że mama małej księżniczki wyjmie z szafy przeznaczoną na uroczystą okazję sukienkę, dobierze do niej eleganckie buciki, czy ozdoby do włosów – i gotowe! Czasem jednak trudno oprzeć się wrażeniu, że w takiej stylizacji małej elegantki brak dodatków, które podkreśliłyby niekwestionowany urok naszej pociechy, a jednocześnie – wyjątkowy charakter uroczystości, w której uczestniczy. Chrzciny, Komunia Święta starszego rodzeństwa, ważne spotkanie rodzinne, czy choćby wizyta w teatrze, to dla każdej dziewczynki idealna okazja do zaprezentowania odświętnego wizerunku, do którego raczej nie pasuje saszetka czy plecaczek z ulubioną postacią z bajki…

Torebki dla dziewczynek

 Chcąc wyjść naprzeciw takim oczekiwaniom małych klientek i ich rodziców marka Wojewodzic, producent ręcznie robionych torebek skórzanych, odzwierciedlającej europejskie trendy, postanowił stworzyć unikatową kolekcję torebek, w których nie sposób się nie zakochać! Wykonane z delikatnej i mięciutkiej skóry torebeczki są eleganckie i trwałe, posłużą więc naprawdę długo – dlatego mogą być niepowtarzalnym prezentem dla córeczki nawet gdy jest jeszcze niemowlakiem, czego najlepszym przykładem jest historia twórcy linii Wojewodzic Baby:

– Pomysł zrodził się w naszych głowach w momencie gdy moja córka skończyła pół roku. – wspomina Michał Wojewodzic, dyrektor marketingu. – Wtedy to odwiedzili nas rodzice, żeby wręczyć jej przygotowywany w tajemnicy prezent – malutką torebkę skórzaną. Osobiście byłem zachwycony tym produktem i jako młody rodzic, który widział już chyba wszystko dla dzieci, zdałem sobie sprawę, że czegoś takiego brakuje na rynku. Dodatkowo przyszła refleksja, że małe dziecko w samym pierwszym roku swojego życia ma wiele okazji do obdarowywania go prezentami (same narodziny, chrzciny, pierwszy roczek), a rodzice chrzestni czy dalsza rodzina coraz częściej chce podarować dziecku coś niepowtarzalnego, wyjątkowego, ale zarazem praktycznego. Idąc tym tropem powstały pierwsze torebeczki dla najmłodszych. – dodaje Michał Wojewodzic.

Modne i stylowe kolorki

Dwa odcienie różu, mięta i biały lakier – ucieszą oko każdej małej modnisi. Z kolei „dorosły” krój torebek sprawi, że córka w jednej chwili będzie mogła upodobnić się do swojej mamy, mogąc z dumą naśladować jej styl. Torebki Wojewodzic Baby będą zatem idealnym dodatkiem, który podkreśli charakter tak modnej ostatnio stylizacji „jaka matka, taka córka” oraz przykuwającym spojrzenia, niepowtarzalnym akcentem, który doda szyku każdej małej księżniczce. Przede wszystkim jednak, urocze torebki z linii Wojewodzic Baby pozwolą każdej dziewczynce wyróżnić się w tłumie i poczuć się jak prawdziwa dama!

Trudno oprzeć się urokowi całej kolekcji Wojewodzic Baby – tak wyjątkowej i słodkiej, jak twoja „mała księżniczka”! [gm album=381]

Więcej na:

https://www.instagram.com/wojewodzicbaby/
https://www.facebook.com/wojewodzicbaby/

Joanna Bielas / I.D.MEDIA

Share

Podziel się swoją opinią

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Koniecznie przeczytaj!
Na szczęście w tej kwestii można też liczyć na wsparcie,…