Melanżeria na imprezę!

Stary rok się kończy, nowy rok zaczyna to idealny moment na rozpoczęcie nowego okresu w życiu. Podjęcia nowych decyzji i zmian na lepsze. To także wyjątkowy okres, pełen imprez i szalonych zabaw. Karnawał to dobry czas na spotkanie z przyjaciółmi, na zrobienie domówki i imprezowanie do białego rana.

logo_claim

unnamed

Często organizujecie domówki, lub wychodzicie na miasto ? Za każdym razem, sytuacja i zdarzenia się powtarzają. W kółko to samo, to staje się nudne. Mamy dla Was coś co pozwoli Wam ożywić imprezkę, a dodatkowo poznać bliżej waszych znajomych. Czy graliście już w Melanżerię ?

Melanżeria to nowa gra wydawnictwa Let’s Play , która wprowadza nie tylko w dobry nastrój, ale może uratować najbardziej nudną i denną imprezę. Gra została stworzona z myślą o ludziach, którzy potrzebują możnych wrażeń i są otwarci na nowe imprezowe gadżety. Gra Melanżeria to karty, które łączą w sobie kalambury, zadania, opowieści czy historyjki, a także elementy flirtu.

melanzeria_pudelko_vizual

Przetestowaliśmy 128 przeróżnych zadań na 64 kartach i stwierdziliśmy, że to genialna propozycja na karnawał. Jedno jest pewne, z tą grą nie można się nudzić, ożywi ona najbardziej zimnego i nudnego człowieka na ziemi. Rozbudzi każda imprezę, w taki sposób ze będziecie grać więcej niż raz czy dwa. Karty są bardzo przyjemne wizualnie, niektóre zdjęcia mogą szokować i grożą napadem śmiechu. Zaprojektowane w bardzo prosty i designerski sposób.

bgbb

Melanżeria to nie tylko zadania, to także zwycięzca i przegrani, podczas gry uczestnicy zbierają punkty. Na końcu okazuje się, który z Was został prawdziwym Królem imprezy.

melanzeriaFB

Sprawdźcie sami czy potraficie dokończyć zadanie rozpoczęte i cały czas powtarzając jego pierwszą część (po kilku kieliszkach) . Kto z Was szybciej zawiąże krawat ? Jesteście pewni, ze znacie wszystkie tytuły filmów, rola mima jest prosta i nie macie nic do ukrycia ? Przekonajcie się sami!

KUP GRE TUTAJ

UWAGA! NIEDŁUGO KONKURS – DO WYGRANIA MELANŻERIA

Share

Podziel się swoją opinią

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Koniecznie przeczytaj!
Przepiękne i niepowtarzalne izraelskie suknie ślubne, dla odważnej Panny Młodej.