Męskie portfele idealne do dopasowanych spodni

męskie stylizacje

Na rynku obecnie dostępnych mamy wiele różnych rodzajów portfeli. Różnią się materiałem z jakiego są wykonane, kolorem czy wielkością. Większość mężczyzn poszukujących odpowiedni portfel skupia się na jego jakości i precyzji wykonania – oczywiście jest to kluczowy element decyzyjny. Warto jednak zwrócić uwagę czy portfel będzie komfortowy na tyle, aby bez problemu trzymać go w spodniach. Które męskie portfele, będą idealne do dopasowanych spodni? Przeczytajcie artykuł, aby dowiedzieć się czegoś więcej.

Na co zwrócić uwagę kupując męski portfel?

Nie każdy mężczyzna nosi przy sobie plecak czy torbę, aby móc trzymać w niej portfel. Najczęściej wybiera taką galanterie, z którą praktycznie się nie rozstaje.

Grubość

Męski portfel, który idealnie będzie pasował do spodni powinien być przede wszystkim niewielki i cienki.  Warto zwrócić uwagę na ofertę sklepu Rovicky: https://rovicky.eu/pol_m_Portfele_Portfele-Meskie-155.html, która w swojej ofercie posiada własnie takie propozycje.

Jakość

Portfele skórzane i te z ekoskóry są najpopularniejsze. Prezentują się, także jako elegancki i gustowny dodatek. Materiał, z jakiej jest wykonany ma także wpływ na to, jak portfel będzie wyglądał w spodniach. Skórzany portfel jest bardziej gładki i przyjemniejszy, dlatego będzie się lepiej prezentował, jeśli włożymy go do kieszeni spodni.

Zapięcie

To jeden z kluczowych elementów, na który trzeba spojrzeć. Jeśli portfel posiada bigiel czy suwak na krawędzi zawsze spowoduje to, większą grubość. Nie będzie wyglądało to estetycznie. Dlatego jeśli wybieramy portfel, który w większości będziemy nosić w spodniach unikajmy tych z biglem czy suwakiem.

Męskie stylizacje, a portfel

Różnica jest gdy mężczyzna nosi jeansy, chinosy czy garnitur. Jednak warto zwrócić uwagę na to, że kupując portfel raczej wybiera jeden, który posłuży mu przez długi czas. Nie zmienia go w zależności od stylizacji, dlatego musi wybrać uniwersalny, który będzie pasował do stroju wizytowego jak i codziennego.

Dla stylizacji biznesowych

Zakładając spodnie wyjściowe (najczęściej garniturowe) mężczyzna nie wybiera dodatkowego elementu stylizacji jak torba czy plecak. Szczególnie jeśli jest to spotkanie biznesowe. Dokumenty jak i karty kredytowe, są nieodłącznym elementem naszej codzienności. Dlatego, wkładając portfel do spodni powinniśmy zwracać uwagę na jego grubość. W przypadku biznesowych stylizacji odstający portfel nie wygląda estetycznie i profesjonalnie. Szczególnie jeśli chcemy pokazać się z jak najlepszej strony. Nasz biznesowy wizerunek to nie tylko wiedza i umiejętności to także prezencja.

Dla stylizacji casualowych

W przypadku stylizacji luźniejszych i codziennych sprawa wygląda podobnie jak ta opisana wyżej. Jednak tutaj cześciej poruszamy się po mieście, udajemy się do sklepu na zakupy etc. Bardzo wypukły portfel może nie zmieścić się do jeansów czy innych spodni. Tym samym, jeśli będzie zbyt gruby i widoczny może być łatwym łupem. Dlatego także w takich sytuacjach mężczyźni powinni wybierać cieńszy portfel.

W przygotowaniu artykułu, pomógł nam sklep Rovicky. 

Share