Metamorfoza kobiet na wózkach

Na szczęście, żyjemy w czasach, w których stereotypy schodzą na drugi plan, wyprzedzają je nasze marzenia. Wiele jest osób dobrego serca, wiele jest osób niosących pomoc. A pomoc to nie tylko zbiórki pieniędzy, to  także pewnie bardzo proste, na pozór błahe sprawy, które pozwalają czuć się lepiej.

Ktoś kiedyś powiedział : „Nie ma brzydkich kobiet, są tylko kobiety które jeszcze nie wiedzą o tym że są piękne” i w tej akcji, słowa te nabrały znaczenia i głębokiego sensu. Fundacja Jedyna Taka zorganizowała kolejny bardzo ciekawy projekt, którego głównym zadaniem była zmiana wizerunku kobiet z niepełnosprawnością. Zorganizowały akcję po tytułem „Metamorfoza kobiet na wózkach”. Do projektu zostały zaproszone Panie z Ciechocinka, które z entuzjazmem i uśmiechem na twarzy zgodziły się wziąć udział w metamorfozie.

Podczas trwania metamorfoz każdej z czterech uczestniczek wybrano sukienki, wykonano perfekcyjny makijaż i fryzurę.  Panie poczuły się kobieco i wyjątkowo. Metamorfoza została uwieczniona na zdjęciach w hotelu St.George.

WIĘCEJ

metamorfoza1

Paulina Szmajda

……………………………………………………………………metamorfoza2

Barbara Kowalczyk

……………………………………………………………..metamorfoza3

Agata Ludwiczak

………………………………………………………………………………metamorfoza4

Patrycja Małecka

…………………………………………………………………………………

Uczestniczki METAMORFOZY KOBIET NA WÓZKACH:
Paulina Szmajda – pracuje jako instruktor aktywnej rehabilitacji w CNŻ w Ciechocinku, trenuje wioślarstwo w Bydgostii  odnosząc sukcesy w zawodach.
Agata Ludwiczak – pracuje w firmie informatycznej, miłośniczka rajdów na orientację dla osób z niepełnosprawnością, w których bierze aktywny udział.
Patrycja Małecka – prowadzi blog o modzie Moda con rudeas, studentka.
Barbara Kowalczyk – pracuje w CNŻ jako pracownik biurowy.

Zdjęcia Dawid Fuz

Wizaż Marzena Bartosz

fryzury: Renata Krause

www.jedyna-taka.pl

Ewelina Salwuk-Marko

Share

Podziel się swoją opinią

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Koniecznie przeczytaj!
Złote Globy to nie tylko wielkie wydarzenie filmowe i rozdanie…