Metamorfoza-świąteczna promocja

Żyjemy w czasach, w których dominuje kult piękna. Piękna wizerunkowego osoby, jej prezencji, włosów, ust czy ubioru. Lubimy patrzeć na to co ładne, zadbane i modne. Niektórzy z nas jednak mają z tym problem, chcą być piękni, jednak ich wysiłki nie przynoszą rezultatu.

Święta już za chwilę, nowy rok za pasem – to idealny czas na zmiany. Czas na to, aby skorzystać z metamorfozy!

Chcesz się zmienić ? Chcesz zmienić fryzurę,  nauczyć się makijażu ? I poczuć w sobie iskierkę kobiecości ?  To znak, że musisz przeżyć metamorfozę z Fu-Ku Atelier Fotograficzne.

prezent

Polub nas na Facebooku

Metamorfoza, to nie sztuczny botoks i spotkanie z chirurgiem plastycznym, to wydobycie i podkreślenie naturalnie kobiecego piękna. Często wystarczy zmienić uczesanie, dopracować techniki makijażu i sposób ubierania się, aby metamorfoza przyniosła oczekiwany efekt.

mix4

W dniu metamorfozy, jesteś głównym obiektem zainteresowań, możesz poczuć się jak prawdziwa gwiazda filmowa. Zmieniasz nie tylko swój wygląd zewnętrzny, ale wzbogacasz się o nowe doświadczenie i nabierasz pewności siebie.

mix3

Nasza stylistka pomoże Ci określić w których ubraniach, w jakich krojach jest Ci dobrze i w jakich będziesz czuć się komfortowo. Pamiętaj, stylistka Cię ubiera, a nie przebiera. Pomoże małymi sposobami, ukryć mankamenty Twojej figury, jak duże biodra czy niski wzrost.  Metamorfoza niczego nie narzuca, nie karze, metamorfoza pomaga odkryć Twoje wewnętrzne potrzeby, sprawi że poczujesz się jak nigdy dotąd.

Uwiecznieniem metamorfozy jest niezapomniana sesja zdjęciowa. Możesz skorzystać z kilku różnych  możliwości, od stylu casualowego, eleganckiego do koktajlowego.

Taka metamorfoza, może mieć także charakter typowo szalony, zwariowany i zabawny, w jeden dzień możesz  zmienić się w Marilyn Monroe czy Audrey Hepburn – spełnimy każde Twoje życzenie!

mix5

Metamorfoza to także idealny prezent dla bliskiej osoby!

mix2

Jedna z uczestniczek metamorfoz Paulina Chmielewska, która napisała specjalnie dla nas, krótką rekomendację :

„Sesja z Lindą Parys w Fu-Ku Atelier Fotograficzne to świetny sposób na jesienną pluchę! Profesjonalnie zajęła się mnę wizażystka i stylistka Agnieszka zmieniając mnie w zadziorną kocicę. Inne uczesanie, czerwone usta, buty na obcasie i już poczułam, że chandra znika. Linda udzieliła mi profesjonalnych rad jak zapozować, a jak robiła „ojojoj” to znaczyło że jest super-robiła tak często. Stylizacja za stylizacją uświadomiłam sobie, że praca modelki to ciężka praca, ale efekty warte są tej pracy. Dziewczyny wyzwoliły w parę chwil, gdzieś schowaną w jesiennym deszczu i w spadających liściach moją wewnętrzną lwicę! Po sesji z nimi, efekt lwicy nadal trwa, a nawet się potęguje. Efekty przerosły moje oczekiwania-sesja była prezentem na 25 urodziny, a my już na 50 i 75 i 100 się umówiłyśmy, myślę, że na 30 też. Polecam polecam i jeszcze raz polecam co by każda z nas odnalazła albo wyzwoliła schowaną lwicę.”

Paulina (Garca) Chmielewska

mix1

 

Numer telefonu 505 999 335
E-mail info@fu-ku.pl
Strona internetowa www.fu-ku.pl

Uwaga!

mix6609887

Mamy dla Was małą niespodziankę! Do końca roku stylizacja tylko za 350zł! Zrób sobie lub bliskiej osobie fantastyczny prezent na Święta.  Możesz zmienić swój styl, mieć niepowtarzalne zdjęcia i podarować je wraz z dedykacją  narzeczonemu, chłopakowi, mężowi, siostrze czy rodzicom. Możesz także, kupić bon podarunkowy na metamorfozę – jaki idealny i ciekawy pomysł na prezent!

W ramach sesji również wizaż i fryzura – zmieniana w zależności od stylizacji.

Sesja trwa ok 3 godziny.

Zdjęcie otrzymasz na płycie w ozdobnym, drewnianym opakowaniu.

Istnieje możliwość umieszczenia specjalnej dedykacji na opakowaniu

 

mapa23456

Share