Minikolekcja dzky

Maciej Sieradzky był i nadal jest ulubieńcem miłośników naszego portalu. Uczestnik programu „Project Runway” nie spoczął na laurach i ostro wziął się do pracy. Ma swoje 5 minut, które musi wykorzystać. Nie da się ukryć, pomimo zwycięstwa jego kolegi Jacoba, Maciej rozpoznawalny jest w całej Polsce nie tylko przez wyszukane komentarza, ale także przez genialny zmysł stylu i projektowania.  Maciej posiada wizję, idee która odzwierciedlana jest w jego kolekcjach! Którz nie lepiej ubierze kobietę, niż sam mężczyzna ?

O to minikolekcja projektanta, w której odnajdziemy spódnice, bluzy czy t-shirty.

Maciej Sieradzky mówi:

Jest to wizja mody na co dzień – dla pewnych siebie kobiet ceniących wygodę i okazyjny uniwersalizm. Obecnie pracuję nad rozwinięciem dwóch linii. dzky. i maciej sieradzky. Premierę tej ostatniej planuję na jesień.

www.maciejsieradzky.com

https://www.facebook.com/maciej.sieradzky

dzky-minikolekcja-by-maciek-sieradzky-finalista-project-runway-fot-igor-drozdowski

dzky-minikolekcja-by-maciek-sieradzky-finalista-project-runway-fot-igor-drozdowski (1) dzky-minikolekcja-by-maciek-sieradzky-finalista-project-runway-fot-igor-drozdowski (2) dzky-minikolekcja-by-maciek-sieradzky-finalista-project-runway-fot-igor-drozdowski (3) dzky-minikolekcja-by-maciek-sieradzky-finalista-project-runway-fot-igor-drozdowski (4) dzky-minikolekcja-by-maciek-sieradzky-finalista-project-runway-fot-igor-drozdowski (5) dzky-minikolekcja-by-maciek-sieradzky-finalista-project-runway-fot-igor-drozdowski (6) dzky-minikolekcja-by-maciek-sieradzky-finalista-project-runway-fot-igor-drozdowski (7) dzky-minikolekcja-by-maciek-sieradzky-finalista-project-runway-fot-igor-drozdowski (8) dzky-minikolekcja-by-maciek-sieradzky-finalista-project-runway-fot-igor-drozdowski (9) dzky-minikolekcja-by-maciek-sieradzky-finalista-project-runway-fot-igor-drozdowski (10) dzky-minikolekcja-by-maciek-sieradzky-finalista-project-runway-fot-igor-drozdowski (11) dzky-minikolekcja-by-maciek-sieradzky-finalista-project-runway-fot-igor-drozdowski (12) dzky-minikolekcja-by-maciek-sieradzky-finalista-project-runway-fot-igor-drozdowski (13) dzky-minikolekcja-by-maciek-sieradzky-finalista-project-runway-fot-igor-drozdowski (14) dzky-minikolekcja-by-maciek-sieradzky-finalista-project-runway-fot-igor-drozdowski (15)

Igor Drozdowski Photography
Armaada
ALDO Polska
Makijażownia – Agnieszka Nowak
LALOUX
IN2IT Studio | Photography | Production | Video

 

foto: Igor Drozdowski

modelka: Maria Kampf

make up: Agnieszka Nowak

Share