Miss Universe 2015 – Została Filipinka!

Tytuł najpiękniejszej Miss Universe 2015 otrzymała Pia Alonzo Wurtzbach z Filipin. Udało się w ostatniej chwili, ponieważ podczas wyborów wybuch skandal! Najpierw korona powędrowała do Miss Kolumbii. Niestety prowadzący pomylił Miss z wice Miss i Kolumbijka musiała oddać koronę.

Prowadzący Steve Harvey pomylił się podczas ogłoszenia wyników, dzięki temu 21-letnia Kolumbijka Ariadna Gutierrez została najkrócej panującą Miss Universe w historii.

pomyłka

Muszę przeprosić… Miss Kolumbii została pierwszą wicemiss, zwyciężczynią została miss Filipin – powiedział Steve Harvey.

miss filipin i miss kolumbii

-Słuchajcie, kochani, pozwólcie odzyskać mi kontrolę nad sytuacją. Dokładnie to jest napisane na kartce. Wezmę za to odpowiedzialność. To mój błąd. Powiedział Steve Harvey.

Miss Filipin była zaskoczona nie mniej niż Miss Kolumbii. Prowadzący zaczął przepraszać wszystkie miss i gości na sali jak i przed telewizorami. Po dłuższej chwili ubiegłoroczna Miss Paulina Vega zdjęła koronę z głowy Kolumbijki i przekazała ją miss Filipin.

Miss Universe 2015 odbyło się w Planet Hollywood Resort & Casino w Las Vegas 20 grudnia już po raz 64-ty. O koronę i tytuł najpiękniejszej walczyło 80 kandydatek. Wśród nich znalazła się również Polka – Weronika Szmajdzińska. Miss Universe1 Miss Universe3

 

 

Fot. Facebook Miss Universe

Czy podoba Ci się Miss Universe 2015?

Pokaż wyniki

Loading ... Loading ...
Share