Miss Wrocławia wywiad

Miss Wroc?awia i Miss Nastolatek 2013

Na zdjęciach jest piękna, na żywo jest śliczna. Pochodzi z Lipnik obok Wielunia, ma 20 lat i studiuje towaroznawstwo na Uniwersytecie Przyrodniczym we Wrocławiu.  Delikatna, subtelna z fantastyczną osobowością.  Chciałaby, aby jej zdjęcie znalazło się na okładce Vogue. Jej uśmiech rozświetli niejedno ciemne pomieszczenie i otworzy serca niejednego mężczyzny. Uwaga! Julita jest zajęta, więc raczej nie macie na co liczyć.  Jednak wszyscy powinniśmy jej mocno kibicować podczas gali Miss Polski, która odbędzie się pod koniec tego roku.

Czy to Twój pierwszy konkurs piękności?
Nie. W ubiegłym roku byłam uczestniczką konkursu Miss Polka. Jednak ten konkurs nie był zorganizowany na tak wysokim poziomie jak Miss Wrocławia.

321312_652465584769461_1789623207_n
Długo zastanawiałaś się nad castingiem do Miss Wrocławia?
Namówił mnie do tego znajomy fotograf Michał Nowicki, z którym miałam już kilka sesji. Bardzo dobrze mi się z nim współpracuje. Często powtarzał mi, ze mam szansę i powinnam spróbować. Rodzina też bardzo przychylnie się do tego odnosiła, więc się zdecydowałam.
Co robi na co dzień Miss Wrocławia? Pracujesz? Uczysz się?
Pracuję w agencji modelek SPOT Management. Studiuję na Uniwersytecie Przyrodniczym we Wrocławiu towaroznawstwo, na wydziale nauk o żywności. Mogę po studiach pracować jako menedżer jakości produktów żywnościowych.
Czy to jest Twój wymarzony kierunek? Tym chciałabyś się zając w przyszłości ?
Niekoniecznie. Chciałabym pracować w modelingu. Mam nadzieję, że mój niewielki wzrost pozwoli mi spełnić to marzenie. Bardzo bym chciała, aby to się udało. A to, że mam 1.69 m wzrostu w niczym nie powinno przeszkadzać. Tym bardziej, ze bardzo dobrze czuję się przed obiektywem i mogłabym pracować jako fotomodelka.

IMGP-9699
W ostatnich miesiącach, a nawet latach bardzo popularny stał się w naszym kraju program Top Model zostań modelką, który bije rekordy popularności. Nie myślałaś, aby wziąć w nim udział? Udać się na casting?
Kiedy była pierwsza edycja, czułam że jestem jeszcze za młoda, że musze poczekać i troszkę dorosnąć. Jednak w obecnym czasie, zmieniłam zdanie na ten temat. Lubię oglądać ten program, zachwycam się zdjęciami jakie uczestniczki mają szansę zebrać do swojego port folio. Jednak mam pewien dystans, widzę jak większość z nich się zachowuje, co wyrabiają i jednak czuję, że nie pasowałabym do tego. A do tego mam arachnofobię, nie znoszę pająków i czuję, że nie podołałabym wszystkim sesją. Ale udział w takim programie to nie wszystko i bez niego można osiągnąć coś w życiu.
Jak zareagowała rodzina, bliscy na wieść że zostałaś Miss Wrocławia? Czy na uczelni wykładowcy gratulowali Ci?
Rodzina jest bardzo zadowolona i szczęśliwa. Wszyscy bardzo mnie wspierali, byli podczas gali Miss, cała rodzina była w tym dniu przy mnie. Po ogłoszeniu wyników skakali z radości, przesyłali buziaczki byli ogromnie szczęśliwi. Na uczelni Pan od WF-u , od razu mi pogratulował ogromnie się cieszył co było dla mnie bardzo miłe. Miałam jeszcze inne gratulacje np. od Pana z ekonomi. Raczej się tym nie chwaliłam, dowiedzieli się z mediów. Znajomi także bardzo pozytywnie zareagowali i cieszyli się razem ze mną, ale znalazło się kilka osób, którym mój udział i wygrana nie przypadły do gustu.

pawlicjaj

25
Co powiedzieli? Zrobili coś przykrego?
Miałam wrażenie, że czuję na sobie nieprzyjemny wzrok. Słyszałam też kilka negatywnych opinii. Jednak się tym nie przejmuję.
Czy będąc na scenie czułaś, że jesteś najpiękniejsza ?
Chciałam, aby ludzie uważali mnie za pewną siebie, radosną dziewczyną jaką jestem. Ale mimo wszystko byłam zaskoczona werdyktem jury.  Trzeba przyznać że wszystkie dziewczyny były piękne  i jury miało trudny wybór.
Co Ci się najbardziej podobało podczas gali? A co sprawiło Ci trudność i nie przypadło ci do gustu?
Moim zdaniem cała gala była bardzo udana. Ogromne zaangażowanie organizatorów, fantastyczne nagrody. Mi osobiście podobały się zajęcia z paniami od choreografii oraz prezentowanie sukien ślubnych Flossmann i sukni wieczorowych Le Blakk
Jesteś typem „do wzięcia” , „ nie ruszaj” czy już zajęta? A jeśli zajęta to czy jest zazdrosny?
Mam chłopaka Kamila. Ogromnie się cieszy z tego, że jego dziewczyna jest miss. Jest troszkę zazdrosny, ale bardzo mnie wspiera i także chce abym osiągnęła cel swoich marzeń.

Z Miss Wrocławia 2013 Julitą Pawlicką Rozmawiała Ewelina Goczling

 

Share