Moda a biznes- kolejna edycja konferencji poświęconej branży mody.

Konferencja moda a biznes

23 lutego 2018 r. (sobota) w godz. 12.00- 16.00 po raz trzeci odbędzie się we Wrocławiu konferencja o tematyce modowej, będącej częścią wydarzenia Project Fashion Day. Organizatorem jest agencja modelingowa Spot Management oraz salon Empik w Renomie.

 Project Fashion Day to jedyne takie wydarzenie na Dolnym Śląsku. To event poświęcony modzie. W ramach tego przedsięwzięcia odbywają się konferencje, pokazy mody i warsztaty. Celem konferencji „Moda a biznes” jest wymiana informacji i doświadczeń związanych z funkcjonowaniem w branży modowej. Organizatorom zależy na tym, aby pokazać, że moda to nie tylko dobry wygląd, ale przede wszystkim dziedzina wymagająca dokształcania oraz specjalistycznej wiedzy. Ich celem jest również nawiązywanie nowych kontaktów oraz propagowanie branży.

Prelegenci trzeciej edycji to:

  • Bartłomiej Dwornik, specjalista ds. kontaktów z mediami w Fundacji Na ratunek dzieciom z chorobą nowotworową. Temat:  “Budowane wizerunku przy pomocy działań CSR”.
  • Marek Włoch, Marketing Coordinator w Wrocław Fashion Outlet. Temat:  „Pragmatyzacja w modzie. Jak komunikować się ze smart-shopperem.”
  • Andrzej Czech i Mateusz Haniszewski, Agencja Sfera Group PR. Temat: „Blogerzy na cyfrowym wybiegu- influencer marketing od kuchni”.
  • Magdalena Karczewska oraz Anna Radziejewska, Pracovnia. Temat: „Budowanie własnej marki na polskim rynku modowym”.
  • Kama Tokarska, Storytellerka zakończy konferencję wystąpieniem o bardziej żartobliwej formule: „5 faktów modowych, które Cię zdecydowanie zaskoczą”.

Zapraszamy do udziału w konferencji.   

_____________REKLAMA __________ fotograf ślubny kraków

Komentarze

komentarze

PODZIEL SIĘ