Modna biżuteria 2020, która dopełni stylizację jest BOSKA!

biżuteria boska

Biżuteria jest niezbędnym dodatkiem do stylizacji codziennej oraz wieczorowej. W zależności od nastroju, uwielbiamy dobierać mniej lub bardziej wyrazistą biżuterię, pasującą stylem oraz kolorystyką do ubioru. Dobór biżuterii powinien uwzględniać ponadto typ urody oraz okoliczności, w których będzie prezentowana. Klasyczna biżuteria wyróżnia się ponadczasową elegancją, natomiast biżuteria nowoczesna tworzy unikalny, minimalistyczny styl.

Klasyczne złoto, srebro oraz kamienia szlachetne do grona surowców, z których tworzy się najbardziej wartościową biżuterię zaprosiły m. in. węgiel kamienny, który zachwyca niezastąpionym efektem wizualnym. Dużym powodzeniem cieszy się biżuteria ze stali chirurgicznej, wykazująca się właściwościami antyalergicznymi. Biżuteria Boska, przeznaczona jest osób pragnących, poprzez biżuterię podkreślić swój charakter i osobowość. Którą wybrać na co dzień, a która sprawdzi się podczas wyjątkowych okazji?

Biżuteria, która olśniewa 

Podczas wyjątkowych okazji wymagana jest wyjątkowa oprawa. Biżuteria o efektownej prezencji wykaże się znakomitym kształtem, zastosowaniem drogocennych materiałów oraz w przypadku ozdób klasycznych, niezwykłą elegancją. Kolczyki, naszyjniki, bransoletki oraz pierścionki, wykonane powinny być ze złota, białego złota lub srebra, aby podkreślić wyjątkowość chwili. Biżuteria na specjalną okazję powinna uwzględniać typ urody. Jeżeli Twój typ cery oraz kolor włosów sugerują, że posiadasz ciepły typ urody, wybieraj biżuterię złotą. Osoby o zimnym typie urody powinny skłaniać się ku srebru. Podobnie sytuacja przedstawia się z doborem kamieni do biżuterii. Ciepłe odcienie pasują do urody ciepłej, południowej, natomiast zimne błękity, biel i szarości do osób o jasnej cerze, włosach oraz zimnym odcieniu tęczówek. Dopasuj biżuterię do kolorystyki oraz ilości zdobień. Im skromniejsza kreacja, tym bardziej widoczną, dominująca biżuterię możesz założyć.

Biżuteria nowoczesna, zachwycająca unikalnością

Moda na unikalną, ręcznie robioną biżuterię nie traci popularności oraz znajduje nowych miłośników. Wyjątkowo doceniane są produkty, których ważnym elementem są sakralne inspiracje lub użycie węgla kamiennego do wykończenia produktów. Biżuteria z węgla w odcieniu czarnym zachwyci nietypowością. Biżuteria Boska, wykorzystuje wiele materiałów, dodających jej uroku. Pozwól sobie na zachwycającą biżuterię, która intryguje. Niech jej prosta stylistyka znajdzie szerokie zastosowanie na co dzień. 

Artykuł sponsorowany

Share