Nadchodzi pokaz mody Fashion Night 2022

Mykhailo Kapustian_Fashion

Pokaz mody Fashion Night 2022 organizowany w ramach Juwenaliów UEK odbędzie się już 4 maja o godz. 18:00 w Pawilonie Sportowo-Dydaktycznym Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie.

Fashion Night to projekt modowy organizowany przez studentów Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie, który ma na celu promowanie ambitnych, młodych projektantów oraz modeli i modelek. Na wybiegu będzie można zobaczyć najnowsze kolekcje projektantów z całej Polski. Podczas pokazu będziemy gościć wielu artystów, którzy uświetnią całe wydarzenie. Zwieńczeniem eventu będzie afterparty, które odbędzie się w kultowym Klubie Pod Jaszczurami na krakowskim Rynku.

Mykhailo Kapustian_Fashion

Pokaz mody organizowany przez studentów UEK cieszy się coraz większym uznaniem

W poprzednich latach na jego wybiegu można było spotkać projektantów takich jak: Maciej Redo, Klaudia Klimas, Anna Nowak-Curyło czy Basia Olearka. Z roku na rok wydarzenie to przyciąga coraz więcej miłośników świata mody — blogerów, fotografów i uznanych projektantów.

Dzień pokazu poprzedzają liczne eventy, których częścią jest społeczność akademicka Uniwersytetu — casting na modelki i modeli, nagrywanie spotu promującego, konkurs „Modni z Fashion Night” i wiele innych. Niezmiennie przyciągają one nie tylko lokalnych entuzjastów mody, ale także studentów z całego Krakowa.

Fashion Night jest częścią Juwenaliów UEK

Studenckiego święta, podczas którego organizowane są również inne projekty. Są to wydarzenia sportowe – Zmagania UEK oraz X-tremalia, e-sportowe – UEK Gaming Stage, Noc Kinowa pod gołym niebem, Wybory Najmilszych zakończone koncertem rapowym oraz Przegląd Kapel Rockowych – dla fanów mocniejszego brzmienia. Finałem studenckiego świętowania będzie Koncert Główny, podczas którego na scenie wystąpią artyści różnych gatunków muzycznych. W tym roku Juwenalia UEK rozpoczynamy 4 maja właśnie pokazem Fashion Night, natomiast zakończeniem będzie wielkie muzyczne show z udziałem artystów takich jak Brodka, Guzior, TEDE, Tujamo na Kampusie UEK w piątek 13 maja 2022 r.

Mykhailo Kapustian_Fashion

Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w pokazie mody Fashion Night, a także do dołączenia do naszego wydarzenia na Facebooku, gdzie zamieszczane są wszystkie aktualne informacje z nim związane. Wstęp na wydarzenie jest bezpłatny. Zachęcamy również do udziału w innych wydarzeniach organizowanych w ramach Juwenaliów UEK 2022.

Patronat medialny Feszyn.com

Share