Najlepsze pomysły na prezenty – polskie marki

Już niedługo zaczyna się świąteczna gorączka zakupów. W tym okresie szukamy ciekawych i oryginalnych prezentów dla rodziny i przyjaciół. Poszukujemy oryginalnych prezentów dla dziewczyny, męża, siostry, babci czy dzieci. Co roku, staramy się, aby każdy nasz prezent był nietypowy i oryginalny – a szczególnie cieszył obdarowanego. Najlepsze pomysły na prezenty często nie są tak oczywiste – dlatego zebraliśmy w jednym miejscu wszystkie inspirujące pomysły.

Najlepsze pomysły na prezenty – polskie marki Rainbow Arts

Ewelina Rogulska od kilku lat tworzy unikalne i niepowtarzalne obrazy, biżuterie, elementy aranżacji wnętrz czy magnesy. Jej artystyczna dusza, uwielbia żywice epoksydową, farby, kolory a także muszelki czy kamyczki. Praca z żywicą daje jej nieograniczone możliwości, pozwala też tworzyć wyjątkowe dodatki i prezenty. Uwielbia także technikę pouringu, która polega na wylewaniu na dany przedmiot różnych farb. Zobaczcie inspirujące pomysły na prezenty!

Szukasz pomysłu na piękny kobiecy prezent? Zainspiruj się – Stylizacje na walentynki i nie tylko!

Biżuteria hand made

Dla niektórych, może być to banalny i popularny pomysł na prezent. Nic bardziej mylnego, ponieważ projekty Eweliny Rogulskiej, wyróżnia unikalność i wyjątkowy charakter. Biżuteria z żywicy, jest odporna na różne uszkodzenia, jest wytrzymała i wygląda niepowtarzalnie. Kolczyki, naszyjniki czy dodatki w postaci broszki – są ciekawym elementem stylizacji. Wzbogacone różnymi kolorami czy elementami jak np. muszelki – wyglądają niezwykle intrygująco.

Upominek dla niego

Chcesz podarować komuś bliskiemu mały, drobny upominek, ale taki który będzie ciekawy, zwracający uwagę i niebanalny? Breloki, które przypominają wybrzeże, ocean czy nasze polskie morze – jest jednym z najciekawszych prezentów dostępnych w sklepie https://rainbowartsshop.com/

Pomysły na prezenty – aranżacja wnętrz

Rękodzieło jest jednym z najciekawszych propozycji, na świąteczny prezent. Warto zdecydować się na produkt, od rodzimego twórcy z kilku względów. Nierzadko produkty są unikalne, ręcznie robione w naszym kraju. Takie produkty posłużą nam przez wiele lat, zawsze są na topie, modne i trendy. Nigdy nie wychodzą z mody. Zostały stworzone pod wpływem natchnienia, pewnych idei i koncepcji. Wartym uwagi prezentem są podkładki pod kubek z kamienia czy te wykonane żywicy. Ciekawym prezentem są, też ręcznie robione zegary.

Magnesy prezent dla siebie

W tym wyjątkowym czasie nie możemy zapomnieć o sobie. W ofercie Rainbow Art dostępne są także kolorowe magnesy, które świetnie nadają sie na prezent dla rodziców, siostry, dziadków – czy siebie!

Zobacz pozostałe propozycje!

Strona www: www.rainbowartsshop.com

Facebook: https://www.facebook.com/RainbowArtsEAR

Instagram: https://www.instagram.com/rainbow_arts_shop/

Share

Podziel się swoją opinią

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Koniecznie przeczytaj!
Czy powszechnie szerzący się konsumpcjonizm i zaspokajanie potrzeb są głównymi…