Narożniki modułowe dla całej rodziny!

Jeśli poszukujesz wyjątkowo wygodnych i praktycznych mebli wypoczynkowych, wśród nich znajda się na pewno narożniki modułowe. Dzięki możliwości łączenia brył (modułów) w różne kombinacje, zmożesz modyfikować mebel i dostosowywać go idealnie do swoich aktualnych potrzeb.

Komfortowo i praktycznie

Duży, rozłożysty narożnik w salonie lub pokoju dziennym przyda się nie tylko dużej rodzinie, ale każdemu kto szuka czegoś więcej w urządzaniu wnętrz. Dzięki możliwości zmiany ustawień brył można wyczarować w kilka chwil ciekawe konfiguracje, odpowiednio do preferencji i ustawień innych mebli. Duże, wygodne narożniki charakteryzują się tym, że łatwo dopasowują się do wnętrza. Mają regulowane zagłówki, wysuwane podnóżki, wydłużone siedziska – dlatego będą pomocne nie tylko do odpoczynku z książką w ręku, ale też do oglądania telewizji i nauki. Często siedzisko sterowane jest za pomocą elektrycznych sensorów, co jeszcze sprawia, że są to meble jeszcze bardziej nowoczesne i przyjazne dla domowników. Dla wielu osób bardzo przydatna okazuje się możliwość rozkładania siedziska do rozmiarów leżanki, dzięki czemu można przenocować gości, a pojemnik pod narożnikiem wykorzystać od przechowywania koców ,poduszek lub innych drobnych rzeczy.

Dodatki i różne funkcje

Każdy model narożnika jest inny i oferuje moc różnych rozwiązań. Wybieraj więc tak, aby w jak największej części wykorzystać jego możliwości. Zależnie od tego, czego szukasz, możesz wybrać  narożniki dostawianymi pufami, które możesz wkomponować  w linie mebla lub użyć jako podnóżków, czy stolików. Szerokim uznaniem cieszą się też funkcje AUDIO, czyli narożnik ma wbudowane głośniki, wejście na port USB i słuchawki. Dla melomanów to nie lada gratka, szczególne po całym dniu pracy, zanurzyć się w miękkość delikatnych poduch i ciche dźwięki muzyki – nie do przecenienia!

Bardzo ciekawym rozwiązaniem są tez wbudowane półki mniejsze i większe w bok mebla. Może okazać się bardzo przydatna na książki, płyty, gazety, czy szklanki, czyli wszystko to, czego p potrzebujesz na co dzień, od ręki. Podobnie poręczne, jak półeczki, są kawowe stoliki , które można postawić oddzielnie lub przytulic miedzy dwie bryły mebla. Dużą popularnością cieszą się także narożniki z funkcją BARKU. Rozkładany blat można wykorzystać jako stolik na gadżety, zdjęcie lub laptopa. Przy takim mini stoliku miło pije się herbatę z bliskimi lub spędza czas na graniu w planszówkę. Możliwości wykorzystania są ogromne.

Wyselekcjonowane materiały i bogata paleta kolorów!

Co wybierzesz – skórę naturalną, eko skórę czy może delikatną i trwałą tkaninę? Każdy z tych materiałów jest wysokiej jakości, certyfikowany i odporny na uszkodzenia mechaniczne. Oczywiście można być tego pewnym, jeśli zakup narożnika nie jest przypadkowy. Najlepiej robi  zakupy w sklepach cieszących się dużą renomą i bogatym asortymentem, np. tutaj https://zeusmeble.pl/pl/c/Narozniki/ i cieszyć się komfortowymi meblami na długie lata. Często w narożnikach modułowych mas do wyboru blisko 100 brył, które wybierasz i ustawiasz wedle uznania. Potrzeba jedynie bogatej wyobraźni, aby stworzyć najlepszy z możliwych zestaw wypoczynkowy.

Materiał partnera

_____________REKLAMA __________ fotograf ślubny kraków

Komentarze

komentarze

PODZIEL SIĘ