Natural Beauty – dlaczego warto wybierać polskie, naturalne kosmetyki

Natural Beauty

Półki w sklepach z kosmetykami uginają się od różnorodnych artykułów. Kolorowe opakowania przyciągają wzrok konsumentów, ale coraz częściej sięgają oni po produkty naturalne. Aby wyglądać pięknie warto dobierać produkty pielęgnacyjne, które w doskonały sposób ochronią cerę przed efektami starzenia. Zapraszamy na targi Natural Beauty, które odbędą się w Zajezdni Dąbie we Wrocławiu przy ul. Tramwajowej 1-3 w dniach 4 i 5 września! Zapraszamy na festiwal #KupujŚwiadomie (www.kupujswiadomie.pl), którego częścią będą targi Natural Beauty.

WSTĘP BEZPŁATNY

Czy wiesz dlaczego warto stosować kosmetyki naturalne?

Dbając o swoje zdrowie i perfekcyjny wygląd warto dobrać odpowiednie produkty. Wybór nie jest łatwy, ponieważ na rynku dostępny jest szeroki wybór produktów. Na co zwrócić uwagę przy zakupie? Najważniejszy jest skład produktu. Kosmetyki naturalne nie posiadają substancji uznawanych za szkodliwe, które mogłyby mieć jakikolwiek negatywny wpływ na skórę. Brak sztucznych składników w kosmetykach sprawia, że produkty te są dobrze przyswajalne przez naszą skórę. Takie kosmetyki znajdziesz na pewno na targach Natural Beauty.

Natural Beauty

Nasza skóra znacznie lepiej toleruje naturalne składniki niż ich syntetyczne odpowiedniki. To idealne rozwiązanie dla osób z alergią. Naturalne kosmetyki nie podrażniają bowiem wrażliwej skóry i nie wywołują reakcji uczuleniowych. Dzieje się tak z prostego powodu – do kosmetyków naturalnych wykorzystuje się łagodne substancje myjące, emulgatory i zapachy pochodzące wyłącznie z naturalnych olejków eterycznych. Dodatkowo, niezwykle istotny jest fakt, że produkty pozbawione chemii wspomagają procesy fizjologiczne, które zachodzą w naszej skórze i skutecznie ją regenerują. Kosmetyki naturalne nie tworzą na skórze niepotrzebnej warstwy, która zatrzymuje wilgoć, a wręcz przeciwnie – w sposób właściwy chronią i nawadniają skórę.

Nadchodzące targi Natural Beauty wprowadzą Was w świat naturalnych i wegańskich kosmetyków. Będziecie mogli dowiedzieć się wiele o naturalnej pielęgnacji skóry, a także wypróbować produkty, które pokochacie.

Polskie kosmetyki naturalne – produkty przyjazne środowisku

Wybierając polskie produkty wspieracie akcję #KupujŚwiadomie. Decydując się na polskie kosmetyki naturalne dbacie przede wszystkim o swoją zdrową cerę, ale nie mniej znaczące jest to, że promujesz rodzimy rynek oraz krajową gospodarkę. Lokalne produkty zbierają doskonałe opinie na całym świecie, ponieważ wykonane są z wyselekcjonowanych składników najwyższej jakości. Wytwarzane przez nich artykuły nie są testowane na zwierzętach. Polscy producenci kosmetyków naturalnych dbają także o środowisko naturalne. Nie bez znaczenia jest fakt, że wielu z nich stawia na ekologiczne opakowanie wykonane z materiałów uzyskanych w procesie recyklingu, reagując w ten sposób na problemy naszej planety. Kupując takie kosmetyki przyczyniasz się do ochrony środowiska naturalnego, co zdecydowanie jest teraz bardzo ważne.

Dołącz do wydarzenia!

www.facebook.com/events/2591043897858116

www.kupujswiadomie.pl

www.targinaturalbeauty.pl

Kiedy?
4-5 września w godz. 11:00-18:00

Gdzie?
Zajezdnia Dąbie – Czasoprzestrzeń

Wrocław, ul. Tramwajowa 1-3

Poza Targami Natural Beauty pojawią się również:

Targi mody autorskiej Fashion Meeting

www.fashionmeeting.pl

www.facebook.com/events/1405054963227971

Vegeholic – targi wegańskie

www.vegeholic.pl

www.facebook.com/events/832593760733667

Strefa Wrocławskich Targów Plakatu i Ilustracji
www.targiplakatuiilustracji.pl

www.facebook.com/events/330254232078298

Zielono Mi – targi roślin, kwiatów i dekoracji

www.targizielonomi.pl

www.facebook.com/events/192047632838346

Słodko Gorzko – festiwal rzemieślniczych słodkości i kawy

www.slodkogorzkofestiwal.pl

www.facebook.com/events/398619908260228

www.facebook.com/events/319211846527739

Partner: Czasoprzestrzeń – Centrum Kultury i Inicjatyw Lokalnych

Patronat: Wrocław – Miasto Spotkań

Organizatorzy: Dzika Uczta, Fashion Meeting, Natural Beauty, Vegeholic, Wrocławskie Targi Plakatu i Ilustracji, Zielono Mi, Słodko GorzkoShare