Niezawodny program do recept dla Twojego gabinetu

Każdy gabinet lekarski, przychodnia oraz pozostałe specjalistyczne placówki powinny zostać zaopatrzone w odpowiedni system, który przyczyni się do poprawy i udoskonalenia ich funkcjonowania. Niezwykle przydatny będzie sprawdzony i nowoczesny program do recept. Dzięki dostępnym wzorom i szablonom dokumentów pomaga zaoszczędzić dużą ilość czasu, który byłby konieczny do wypisania poszczególnych recept.

Program do recept – łatwy w obsłudze system do placówek medycznych

Funkcjonalny system medyczny powinien być zaopatrzony w niezbędne funkcje przydatne do wystawienia elektronicznych recept, skierowań oraz zwolnień lekarskich. Dają one pewność, że pacjent otrzyma prawidłowy lek, a zapisana treść będzie należycie czytelna. Co więcej, wypisane dokumenty zapisywane są na koncie pacjenta, dzięki czemu nie są w stanie się zgubić, czy też zawieruszyć. Program do recept powinien być  również przejrzysty i łatwy w obsłudze. Pozwala to na szybkie i bezproblemowe wystawienie koniecznej dokumentacji medycznej. Niezawodne oprogramowanie zapewnia też dostęp do bieżącej listy dostępnych leków oraz oferuje możliwość wglądu w bazę zawierającą informacje o ich refundacji. Za sprawą modułu EDM, program do recept usprawnia prowadzenie dokumentacji, a także udostępnia szablony, które są niezwykle pomocne przy wystawianiu e-recept, e-zwolnień oraz e-skierowań.

Program dla przychodni pomoże zorganizować i ulepszyć pracę

Kompleksowy program dla przychodni pomaga w pracy nie tylko lekarzom, ale też wszystkim pracownikom zarządzającym daną placówką. Dzięki wgranej opcji modułu statystycznego umożliwia generowanie raportów dotyczących świadczonych przez lekarzy usług. Za sprawą tej funkcji możliwe jest szybkie i łatwe obliczenie wynagrodzenia należnego lekarzom oraz sprawdzenie, które świadczenia zyskują największą popularność. Kolejną zaletą systemu jest jego działanie w chmurze. Opcja ta pozwala korzystać z oprogramowania z dowolnego urządzenia – konieczny jest  jedynie stały dostęp do Internetu. Funkcja ta jest wyjątkowo pomocna, zwłaszcza w sytuacjach, gdy mamy do czynienia z awarią zwykle używanego sprzętu. Wszystkie ważne pliki i dokumenty przechowywane są w bezpiecznym miejscu, a dostęp do nich mamy w każdym momencie.

Program dla gabinetu lekarskiego i jego możliwości

Proassist to program dla gabinetu lekarskiego, który znajdzie swoje zastosowanie we wszystkich placówkach medycznych. Pomaga w sprawnym i wydajnym prowadzeniu kartotek w formie elektronicznej, co umożliwia szybki i bezproblemowy dostęp do baz danych, czy też kart pacjentów. Doskonale sprawdza się jako odpowiednik papierowej dokumentacji, ponieważ pozwala utrzymać porządek oraz zaoszczędzić dużą część czasu na szukaniu potrzebnych informacji.

Artykuł sponsorowany

Share

Podziel się swoją opinią

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Koniecznie przeczytaj!
Jesteś ogromną fanką szpilek, ale twoja garderoba ma dość ograniczoną…