Niezwykłe kobiety i ich poruszające historie, czyli nowa kampania Fake Bake – EveryBody’s Flawless

EveryBODY’s Flawless

Hasło nowej kampanii marki Fake Bake – EveryBODY’s Flawless – możemy przetłumaczyć jako każde ciało jest doskonałe. Pomyślicie, że w dobie wszechobecnego BODY POSSITIVE nie brzmi to odkrywczo, ale marka Fake Bake wnosi do świata social mediów powiew elektryzującej świeżości.

Piękne ambasadorki i ich historie

Na zdjęciu promującym kampanię EveryBODY’s Flawless widzimy 7 kobiet i 7 opowieści, które składają się w kluczowe dla kampanii pojęcie: różnorodność. Kobiety zaproszone do projektu mają różne figury, są w różnym wieku, mają różne kolory skóry, ale przede wszystkim różne historie. Marka Fake Bake zaprasza nas do ich świata. Opowiadają o nim same ambasadorki w postach w mediach społecznościowych oraz na Insta stories. I tak mogliśmy poznać już Oliwię, która zmaga się z cellulitem wodnym oraz Izę, która jest po mastektomii jednej piersi.

Kobiety Sheroes

Fake Bake nazwało swoje ambasadorki mianem SHERO, co oznacza kobietę bohaterkę, która chce być postrzegana przez pryzmat swojej pasji, historii, osiągnięć, a nie jedynie wyglądu. Fake Bake, przekonuje nas, że jeśli uwierzymy w swoje możliwości to poczujemy się piękne, a reszta świata również zacznie postrzegać nas w sposób w jaki chcemy być widziane.

EveryBody’s Flawless

Odważne zdjęcia

Ambasadorki wzięły udział w nagiej sesji zdjęciowej. Specjaliście z Fake Bake zadbali o piękną opaleniznę kobiet, dzięki której mogły poczuć się pewnie i pięknie, co widać na każdym zdjęciu. Na profilach marki Fake Bake w mediach społecznościowych można podziwiać te piękne, odważne kobiety i ich z pozoru nieidealne historie i ciała. Z pozoru nieidealne, bo przecież EveryBODY’s Flawless.

Artykuł sponsorowany

Share

Podziel się swoją opinią

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Koniecznie przeczytaj!
Łupież i choroby skóry to coraz większy problem Polek i…