Noś się świadomie w kolaboracji z Fu-Ku Concept Store

Projekt społeczny Noś się świadomie w kolaboracji z Fu-Ku Concept Store poruszą wrocławskim światem mody i lifestyle’u. Wszystko w ramach wydarzenia: 304 Avenue Fashion & Lifestyle Market.

14 marca Galeria na Czystej po raz trzeci zamieni się w najmodniejszą przestrzeń Wrocławia. W tym roku hasłem przewodnim imprezy będzie szeroko pojęta świadomość.

304 Avenue Fashion & Lifestyle Market to niezwykłe połączenie showroomów wspierających polskich projektantów z solidną porcją wiedzy, która w tym roku upłynie pod znakiem inicjatywy społecznej „Noś się świadomie”. Celem wydarzenia jest m.in. przybliżenie problemu zakupów w tzw. „sieciówkach” i pokazanie, że autorskie projekty dostępne są dla każdego, bez względu na wiek, płeć, czy grubość portfela. Showroomy stają się więc okazją do osobistej rozmowy z polskimi projektantami oraz zakupienia ubrań i dodatków bezpośrednio od kreatorów współczesnej mody.

Plakat

Inicjatywa „Noś się świadomie” zagląda nie tylko do szafy

Po doświadczeniach poprzednich edycji związanych z zainteresowaniem uczestników częścią wykładową, w tym roku zaprosiliśmy kolejnych specjalistów z dziedzin zdrowego żywienia, social media i praw autorskich. Dodatkowo wybrani projektanci opowiedzą o współczesnym ryku mody i trudnościach w jego kreowaniu. W trakcie wydarzenia odbędzie się pokaz krótkometrażowych filmów: „Ubierz mnie” i „Człowiek z reklamówką”. Imprezę zakończy zaś premierowy występ duetu „Stary Malenka” oraz koncert Ani Kłys. (szczegółowy program imprezy poniżej)

Uczestnicy 304 Avenue będą mogoli posilić się w 304 brunch/cafe, które na tę okazję przygotowało specjalne menu. Potrawy mięsne, wegetariańskie i bezglutenowe – każdy znajdzie coś dla siebie.

A dla pierwszych 40 osób z okazji 4tych urodzin Fu-Ku przygotowało słodkie niespodzianki.

Nad wydarzeniem czuwają założycielki pierwszego w Polsce concept store: Fu-Ku we współpracy z autorkami projektu „Noś się świadomie”. Imprezę poprowadzi dziennikarz, projektant komunikacji: Tomasz Nowak.

304 Avenue Fashion & Lifestyle Market

sobota, 14 marca 2015r.,

Galeria na Czystej (ul. Czysta 4),

start: 10:00

Zaproszenie

Szczegóły wydarzenia 304 Avenue Fashion & Lifestyle Market:

10:00 – 20:00 – TARGI MODOWE/SHOWROOMY.

Ponad 30 polskich marek. Wśród nich Horror!Horror, w kreacji których Agata Trzebuchowska wystąpiła na Gali Rozdania Oskarów oraz Klu by Edyta Jermacz, w projektach której można spotkać wiele polskich gwiazd, m.in. Patricię Kazadi.

11:00 – Retrospektywa Solanin Film Festiwal we współpracy ze Stowarzyszeniem in TractU.

Pokaz krótkometrażowych filmów: „Ubierz mnie” w reżyserii Małgorzaty Gliszewskiej, pokazujący jak wiele zależy od naszego ubioru oraz „Człowiek z reklamówką” w reżyserii Jakuba Polakowskiego, ukazujący głównego bohatera odpornego wszystkim trendom, idącego przez życie z oldschoolową reklamówką.

12:00 – PANEL WYKŁADKOWY

O 12:00 zapraszamy na panel wykładowy.

Instagramers Wrocław opowiedzą o prężnie rozwijającym się instagramie, w wykładzie „Magia kwadratu, czyli instagram twojej marki”.

później Kasia Kwiecień , obecnie pracująca w dziale marketingu wizerunkowego Domodi.pl. Współtwórczyni pierwszego w Polsce internetowego magazynu o brandingu Brandboom, blogerka na www.babeczkinawybiegu.pl. Opowie o brandingu „Marka vs produkt? Do czego służy branding?”

Anna Maksymiuk-Szymańska, założycielka pierwszej, internetowej telewizji – Babskie TV, właścicielka agencji Babski PR, projektantka i właścicielka marki odzieżowej Em Em Szop oraz prowadząca kanał na YT – Co za Szycie. Poprowadzi wykład „Marketing modowy – jak stworzyć własny brand w sieci”.

Płynnie przechodząc do tematu świadomości, nie tylko w ubiorze, ale również w naszej diecie. Aleksandra Jabłońska założycielka Instytutu Demia, DietCoach, spec ds modelownia sylwetki, inicjator założenia Klubu Kobiet – Inspire oraz współtwórczyni Platformy Biznesowej Kobiet Creative Women.  Przedstawi wykład „Rola modelowania sylwetki masażem w procesie odchudzania”.

Na koniec Agata Cezari zwróci uwagę na nasz brak świadomości w diecie, wykładem „Nie wiecie, co jecie”.

O 17:00 zaczniemy spotkania autorskie z projektantkami, które prężnie rozwijają swoje marki.  Zacznie Agnieszka Światły, laureatka wielu prestiżowych konkursów dla projektntów mody, takich jak „Gryf Fashion Show 2008”, „Oskary Fashion 2006” oraz „New Look Design 2008”. Działająca prężnie na rynku lokalnym jak i międzynarodowym. Ubierała m.in. Adę Fijał, Patrycję Kazadi czy Grażynę Wolszczak.
Spotkania autorskie zamknie projektantka Magda Hasiak, na co dzień działająca w Poznaniu. Zaczynała od fascynacji konstrukcją i techniką, przez pracę dla marek odzieżowych w roli projektantki, po budowanie własnej marki. Właśnie powstała jej kolejna kolekcja „Tektonika”. Opowie skąd czerpie inspiracje, i jak konsekwentnie tworzyć swoją markę w Polsce.

Zmierzając ku końcowi wystąpi premierowo duet „Stary Malenka” – Wrocławski duet stworzony przez Agę Podolan i Kamila Dysiewicza. . Wyróżniają się autorskimi tekstami oraz muzyką z pogranicza electropop, piosenki aktorskiej i eksperymentalnej, którzy będą wstępem do muzycznej części naszego wydarzenia! Robiąc krótką przerwę, wylosujemy nagrody, dla osób które wezmą udział w naszej ankiecie,

Wydarzenie zamknie finałowy koncert wrocławskiej wokalistki Ani Kłys w duecie z  Markiem Pędziwiatrem, na który zapraszamy o 20:30.

Share