Nowa kolekcja sukien ślubnych Po Prostu Kosmos [GALERIA]

Po Prostu

Po Prostu Kosmos to najnowsza kolekcja sukien ślubnych marki Po Prostu na sezonu 2020. Zgodnie z filozofią marki osadzona jest w najnowszych trendach połączonych z ponadczasową klasyką. Składa się z 13 sylwetek, z których większość stanowią długie suknie o różnych krojach. W ofercie pojawiają się również zestawy body ze spódnicą, długość mini a także minimalistyczny garnitur. Zobaczcie suknie ślubne 2020!

Inspiracją do stworzenia kolekcji jest wszechświat, kosmiczne zjawiska, pojęcia i wyobrażenia. 

Zarówno takie, które obserwujemy i podziwiamy, a także te, o których wiemy dzięki potędze nauki. Inspirują nas również same kobiety, które w swym pięknie, determinacji i odwadze żyją świadomie w harmonii z wszechświatem, często przekraczając jego granice. Dlatego pragniemy w najpiękniejszym dniu ich życia postawić je w centrum Kosmosu, by olśniewały jak najaśniejsze  gwiazdy.

W kolekcji na magiczny rok 2020 proponujemy różnorodne i wyrafinowane konstrukcje naszych kreacji.

Korzystamy z wysokogatunkowych tkanin bazowych oraz sięgamy po zdobione materiały, oddające charakter kolekcji w sposób wyrafinowany i szlachetny. Są to tkaniny gładkie, mięsiste, lejące się, które zestawiamy z lekkimi i transparentnymi szyfonami oraz gęsto haftowane koralikami i kryształkami siatki i tiule o różnej gęstości, gramaturze z wykorzystaniem motywu ombre.

Projektantka: Maria Wiatrowska

Marka: Po Prostu

Fotograf: Mateusz Stefanowski

Modelka: Paulina Gnaś  – Neva

ModelsMUA: Aga Zajdel


Komentarze

komentarze