Nowy rytm miasta – Soho

17 lipca br. w Lublinie odbyło się otwarcie nowego klubu serwującego sushi. To nowa jakość, styl i smak w mieście.

CLUB SOHO & SUSHI ROOMS  to miejsce pełne muzycznego smaku i brzmienia, gdzie czuje się rytm londyńskiej dzielnicy. To nowa jakość w Lublinie i pierwsze miejsce, gdzie nie tylko będzie można zjeść sushi, pobawić się przy klubowej muzyce, ale przede wszystkim miejsce stworzone do spotkań biznesowych. Soho, to także gwarancja udanego wypoczynku w gronie przyjaciół i najbliższych.

Nowy rytm miasta - Soho (4)

Otwarciu klubu towarzyszyły dwie odsłony, pierwsza odbyła się 17 lipca, gdzie gośćmi byli m.in. lubelscy biznesmeni i dziennikarze. Atrakcją wieczoru była gwiazda „Mam Talent” Betty Q, która uatrakcyjniła wieczór trzema gorącymi występami. Pikantnym dodatkiem była również możliwość skonsumowania sushi w formie body sushi.

Nowy rytm miasta - Soho (2)

Otwarcie klubu dla szerszej publiczności miało miejsce dnia następnego, czyli 18 lipca. Oprócz molekularnych atrakcyjnych drinków i body sushi tego wieczoru można było usłyszeć na żywo jedną z najbardziej cenionych artystek sceny klubowej, producentkę Phoebe D’Abo (London, UK). Jej pierwsze większe sukcesy to kontrakty z Mercedes Benz, Range Rover, Virgin, Swarovski czy London Fashion Week. Kolejne to występy w najlepszych klubach i festiwalach: Pacha London, Nikki Beach, Ministry of Sound, Creamfields, Es Paradise czy Space ibiza. Tym razem to Lublin stał się sceną dla tej wyjątkowej artystki.

Nowy rytm miasta - Soho (3)

Klub posiada salę główną, trzy bary, dwa VIP ROOMY, dwa miejsca z konsolami dla DJ’ów, Sushi room oraz wyznaczone strefy, gdzie można komfortowych warunkach usiąść, porozmawiać. Dodatkowo lokal wyposażony jest w wydzieloną, szczelnie zamkniętą palarnię.

Nowy rytm miasta - Soho (1)

Soho, to klub dla biznesu, gwarancja udanej zabawy i smacznej kuchni.

Za marketing i PR Klubu była odpowiedzialna agencja marketingowa RED SPOT Paulina Mielniczuk.

www.soholublin.pl

 

materiały prasowe

Share

Podziel się swoją opinią

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Koniecznie przeczytaj!
Badania mówią, że ludzi uszczęśliwia sukces. Czym więc on jest?