Obrączka z brylantami – nowoczesna, modna odsłona

Tradycyjne proste złote obrączki ślubne są już coraz rzadziej kupowane przez przyszłe młode pary. Współcześnie można wybierać spośród tak wielu różnych projektów, że mało kto decyduje się na skromną klasykę. Hitem ostatnich lat jest obrączka z brylantami – piękna, niezwykle cenna ozdoba, która prezentuje się znacznie ciekawej i strojniej. Przekonaj się, dlaczego warto wybrać taki model!

Obrączki są dla wielu osób najważniejszą biżuterią w życiu, bowiem stanowią symbol miłości. Są też namacalnym dowodem zmiany stanu cywilnego i wyrazem uczucia wobec życiowego partnera. Wiele osób szuka więc idealnych modeli, które w pełni oddadzą siłę zawieranego związku, a przy tym będą też po prostu odpowiednio cenne i estetyczne. Obrączka z brylantami to bardzo oryginalny wybór, który cieszy się coraz większym zainteresowaniem.

Obrączka z brylantami – bardziej ekstrawagancka odmiana

Proste, złote krążki już dawno nie są odbierane przez społeczeństwo jako jedyna akceptowalna forma biżuterii ślubnej. Wiele osób wybiera więc np. białe lub różowe złoto czy nawet inne kruszce i materiały, jak np. tytan. Bardzo popularne są też modele łączące różne surowce lub właśnie egzemplarze dodatkowo zdobione grawerem albo kamieniami szlachetnymi.

Obrączka z brylantami – bardziej ekstrawagancka odmiana

Obrączka z brylantami to zdecydowanie jedna z najmodniejszych wersji. Nawet niewielkie  kamienie sprawiają, że ozdoba wygląda strojniej i ciekawiej, a do tego ma większą wartość.

Obrączki ślubne w nowoczesnym wydaniu

Pierścionki z brylantami są ponadczasowymi dodatkami, o których marzy niemalże każda kobieta. Warto więc sprawić, by ukochana miała na sobie taką ozdobę każdego dnia! Zgodnie z tradycją, obrączki ślubne powinno się nosić codziennie. Gustowna obrączka z brylantami  doskonale sprawdza się jako biżuteria zakładana na co dzień. Jest nienachalna, a przy tym pięknie połyskuje na palcu i zdobi dłoń. Można ją swobodnie dopasować do pozostałej biżuterii. Przy swojej urodzie oraz dużej wartości pozostaje dyskretnie, elegancko uniwersalna.

Obrączki ślubne

W zależności od stylizacji może również prezentować się niezwykle strojnie. Wprawne oko od razu zauważy, że jest to ozdoba najwyższej jakości. Obrączka z diamentami to dodatek z klasą, dla osób ceniących sobie odrobinę luksusu!

Obrączki z diamentami – dla niej i dla niego

Nie każdy jest oczywiście miłośnikiem bardzo strojnej biżuterii. Obrączki z diamentami nie muszą jednak być identyczne, by stanowić komplet – jeden egzemplarz może być po prostu pozbawiony kamieni szlachetnych. Jeśli więc, np. Pan Młody nie jest do końca przekonany do takiej ekstrawagancji, wcale nie musi decydować się na taki model, a jego małżonka będzie codziennie cieszyć się przepiękną ozdobą. Coraz częściej mężczyźni jednak śmielej pochodzą do przełamywania powszechnych stereotypów i z dumą noszą piękne, kosztowne i  ekskluzywne obrączki z diamentami.

Obrączki z diamentami

Obrączki ślubne są symbolem silnej i trwałej miłości. Diament często utożsamiany jest z pojęciem wieczności – czyż to nie doskonały sposób na podkreślenie mocy uczucia łączącego Młodą Parę? Jeśli poszukujecie naprawdę wyjątkowego modelu, to obrączka z diamentami to doskonały wybór. Piękne i całkowicie niepowtarzalne wzory znajdziecie na redrubin.pl!

Artykuł sponsorowany


Share

Podziel się swoją opinią

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Koniecznie przeczytaj!
Mówi się, że przeciwieństwa się przyciągają. Ta zasada rządzi się…