Odkryj Kijów razem z Axami!

Rozpala wyobraźnię i nie pozwala ani przez chwilę się nudzić. Przekonaj się, że stolica Ukrainy skrywa wiele tajemnic- zupełnie jak każda kobieta!

Processed with VSCOcam with b1 preset

Kijów

Jeśli wydaje ci się, że trendy w modzie wyznaczają tylko projektanci z Mediolanu, Paryża czy Londynu, jesteś w błędzie! Fanki wysmakowanych, niepowtarzalnych projektów znajdą mnóstwo inspiracji nie tylko na zachodzie Europy, ale także w jej wschodniej części. Prawdziwą kopalnią inspiracji dla każdej fashionistki może być zwłaszcza Kijów. To miasto niezwykłe, pełne przepychu, zaskakujące pomysłami i udanym mariażem nowoczesności z historią. Processed with VSCOcam with hb2 preset

Ulice Kijowa tętnią życiem, a wielbicielki modowych nowinek znajdą tu wiele fascynujących rozwiązań. Nic dziwnego zatem, że najnowsza sesja fotograficzna marki Axami została zrealizowana właśnie w stolicy Ukrainy!

Modne dziewczyny z Kijowa mają słabość do eleganckiej, ale zarazem bogato zdobionej bielizny. Ulotne połączenie tiulu, koronki i delikatnych ornamentów to najlepsze rozwiązanie, które sprawdzi się zarówno w stylizacji eleganckiej, jak i casualowej. Najlepszym tego przykładem jest bogactwo wzoru biustonosza Asteroide v-5901.

Processed with VSCOcam with hb2 preset

Dostępne:  http://axami24.pl/kolekcje-sexy-line-eclissi-di-luna-biustonosz-asteroide-v-5901-o_l_157_1035.html

Głęboka czerń przyciąga uwagę, rozbudza zmysły i jest niezwykle elegancka. To nie przypadek zatem, że w zestawie ze stringami Mistral każda kobieta może wyglądać stylowo!

CT95_probola.eu_foto.Maria.Pavliuk_model.Alex.Tyrkalova_Kijow_axami

Dostępne:  http://axami24.pl/axami-stringi-mistral-v-6348-o_l_1130.html

Klasyczna zestawy są zawsze na czasie, ale jeśli szukasz czegoś mniej oczywistego, wybierz seksowny półgorset Dorado V-5871.

Processed with VSCOcam with hb2 preset

Dostępne: http://axami24.pl/axami-polgorset-dorado-v-5871-o_l_1025.html

Fantastyczny dekolt i oryginalne wyeksponowanie pleców to jego największe atuty, które zestawione ze stringami z tej linii zrobią wrażenie także na twoim ukochanym!

Processed with VSCOcam with hb2 preset

Niewinna biel koszulki V-6039 http://axami24.pl/kolekcje-koszulki-koszulka-charlotte-v-6039-o_l_109_1072.html

zaprezentowana w niecodziennej scenerii niewątpliwie przyciągnie spojrzenie

Wyrusz zatem w podróż swojego życia do Kijowa- nieoczywistą, wbrew modom i wszelkim schematom. Nie zapomnij tylko spakować swoich ulubionych kompletów marki Axami- dzięki nim rozkwitniesz!

foto: Maria Pavliuk

model: Aleksandra Tyrkalova,

Realizacja: probola.eu, projekt: Expedycja5UA, na zlecenie ID Media i Axami

 

Share